Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 października 2009

Nowe informacje na temat filmowej wersji World of Warcraft

Elrond, 3 października 2009, 15:36

Jak donosi serwis Worldofwar.net, w internetowej bazie aktorów i filmów, IMDb.com, zaszło sporo zmian pod wpisem zatytułowanym WARCRAFT. Obecnie link prowadzi do 4 podstron związanych z Warcraftem (w tym jeden z odcinków South Park), jednak nie widać tam produkcji, którą reżyserować ma Sam Raimi. Spieszę pocieszyć załamanych tą wiadomością – film oparty na dziele Blizzarda zmienił po prostu nazwę.

Borderlands – taniej w preorderze, znamy prawdopodobne wymagania sprzętowe

Elrond, 3 października 2009, 13:33

Do europejskiej premiery Borderlands, najnowszego dzieła studia Gearbox Software, pozostało jeszcze nieco ponad 3 tygodnie, ale już od jakiegoś czasu grę można zakupić w przedsprzedaży. Tym razem chętnych na sprawdzenie się w tym postapokaliptycznym shooterze kusi przykładowo Steam, gdzie Borderlands oferowana jest z 10% zniżką.

W F1 2009 zagramy w drugiej połowie listopada
W F1 2009 zagramy w drugiej połowie listopada

Jiker, 3 października 2009, 12:59

Brytyjczycy z Codemasters podzielili się informacjami odnośnie daty premiery F1 2009 – jedynej oficjalnej produkcji podejmującej temat Formuły 1 w roku bieżącym. Dzieło przeznaczone na konsole Nintendo Wii i przenośne PSP zostanie wydane na europejskim rynku 20 listopada. Trzy dni wcześniej możliwość jego nabycia otrzymają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Producent EVE Online szczegółowo o platformie społecznościowej New Eden

Jiker, 3 października 2009, 12:59

Islandzka firma CCP podzieliła się szczegółami na temat nowej, zintegrowanej platformy społecznościowej dedykowanej fanom uniwersum EVE Online, której uruchomienie przewidziane jest na pierwszym kwartał 2010 roku.

EA rozpoczyna przedpremierową sprzedaż pecetowego Battlefield 1943
EA rozpoczyna przedpremierową sprzedaż pecetowego Battlefield 1943

Jiker, 3 października 2009, 12:59

Koncern Electronic Arts rozpoczął przedpremierową sprzedaż pecetowej wersji sieciowej strzelaniny Battlefield 1943. Dzięki temu zabiegowi poznaliśmy oficjalną cenę produkcji, która została ustalona na poziomie 49 złotych (niemal identycznym, jak w przypadku konsol). Niestety nic nie uległo zmianie w temacie daty premiery, która w dalszym ciągu planowana jest na pierwszy kwartał 2010 roku.

Kolejna jatka nieumarłych w Zombie Driver
Kolejna jatka nieumarłych w Zombie Driver

Elrond, 3 października 2009, 12:02

Trzeba przyznać, iż żywot nieumarłych (o ile można to nazwać żywotem) w grach komputerowych do najprzyjemniejszych nie należy. Wystarczy wspomnieć chociażby Left 4 Dead, Dead Rising, Resident Evil czy nawet Call of Duty: World at War ze swoim trybem Nazi Zombies, gdzie hordy tych „przyjaznych inaczej” istot odsyłane są w niebyt.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 3-4 października (Oddworld, Warhammer Online)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 3-4 października (Oddworld, Warhammer Online)

Vercetti, 3 października 2009, 08:30

Jak co weekend stworzyliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się ostatnio na Steamie oraz w serwisach Good Old Games, Direct2Drive, Impulse, GamersGate i EA Store. W tym tygodniu internetowe sieci sprzedaży oferują po niższej cenie m.in. gry z serii Oddworld i Warhammera Online.

Zdobądź gry z Sherlockiem Holmesem

Major Doktor Upiorna, 3 października 2009, 08:25

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznania się z wcześniejszymi historiami znanego detektywa polecamy trwającą właśnie promocję. Tylko w ten weekend przy zakupie dowolnej przygodówki, wydanej przez City Interactive otrzymasz zupełnie za darmo grę Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin lub Sherlock Holmes Przebudzenie.