Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka All Star Cheer Squad 2 (Wii)
OkładkaAll Star Cheer Squad 2 (Wii)

All Star Cheer Squad 2 Wii

All Star Cheerleader 2

Sprawujemy kontrolę nad postacią trenera drużyny cheerleaderek, przyczyniając się do odnoszenia przez zespół kolejnych cennych zwycięstw.

Towarzyskie | manager | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

All Star Cheer Squad 2 Premiera Wii

27października2009

producent: Gorilla Systems wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do All Star Cheer Squad 2

Wii Sports

We Cheer

We Cheer 2

All Star Cheer Squad 2 to prosta gra zręcznościowo-muzyczna, w której wcielamy się w postać trenera ekipy cheerleaderek. Za przygotowanie tej produkcji odpowiedzialna jest firma Gorilla Systems, czyli autorzy takich gier jak Strawberry Shortcake czy Hannah Montana: Music Jam.

Główną atrakcją omawianej gry jest opcja przygotowania pełnej choreografii występu zespołu, a następnie odtworzenie zaplanowanych układów tanecznych bezpośrednio na scenie. Do naszej dyspozycji oddano bogaty zestaw ruchów oraz utworów muzycznych, które możemy na dodatek w pewnym stopniu miksować, komponując w ten sposób bardziej unikalne melodie. Właściwa rozgrywka polega na wykonywaniu ruchów zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi w dolnej części ekranu, a do tego celu możemy wykorzystywać Wii Pilota lub deskę Balance Board. Warto dodać, że w porównaniu z pierwszą częścią gry, zadbano o bardziej przemyślany system nagradzania drużyny za jej osiągnięcia.

Podstawowy tryb zabawy w All Star Cheer Squad 2 stanowi rozbudowana kariera, w której przystępujemy do serii pokazów, organizowanych w czternastu lokacjach rozrzuconych po całym świecie. W nagrodę za odnoszenie kolejnych zwycięstw zyskujemy sławę i odblokowujemy sobie dostęp do bardziej prestiżowych turniejów. Oprócz tego możemy liczyć na kilka trybów multiplayer stworzonych z myślą o maksymalnie czterech graczach

Oprawa wizualna All Star Cheer Squad 2 prezentuje zbliżony poziom wykonania do pierwszej części cyklu, niemniej warto zwrócić uwagę na możliwość wzbogacania pokazów zespołów o efekty specjalne, jak również dobierania elementów ubioru cheerleaderek.

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI All Star Cheer Squad 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

All Star Cheer Squad 2 Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Balance Board