Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka We Cheer (Wii)
OkładkaWe Cheer (Wii)

We Cheer Wii

We Cheer jest grą muzyczno-rytmiczną umożliwiającą nam wcielenie się w postać cheerleaderki i wyginanie ciała do wielu popularnych piosenek.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

We Cheer Premiera Wii

30września2008

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

We Cheer jest grą muzyczno-rytmiczną umożliwiającą nam wcielenie się w postać cheerleaderki i wyginanie ciała do wielu popularnych piosenek. Niniejsza produkcja, skierowana głównie do młodszych przedstawicielek płci pięknej, została przygotowana przez Namco Bandai i jest kolejną grą tego studia o tytule zaczynającym się na „We” (vide m.in. We Ski).

Naszą bohaterką sterujemy trzymając po jednym pilocie z Nintendo Wii w każdej dłoni – koniecznie muszą to być dwa Wii Remote. Na ekranie widzimy postać, tańczącą wraz z towarzyszkami. Gdy pojawiają się kolorowe paski (niebieski dla lewej ręki i czerwony dla prawej), wykonujemy ruchy zgodnie z kierunkiem, który wskazują i rytmem muzyki. W konsekwencji, cheerleaderka z ekranu również je wykonuje, ukazują się kolejne linie, według których znowu poruszamy Remote’ami i tak aż do końca piosenki. Miłym odstępstwem są ruchy specjalne, zaznaczone tęczowymi liniami, za które możemy zdobyć stosunkowo dużo punktów.

W każdej piosence do zdobycia jest maksymalnie dziesięć złotych pomponów. Oprócz tego, za dobre wyniki odblokowują się nowi członkowie ekipy, jak i dodatkowe piosenki oraz elementy wyposażenia. Tych ostatnich możemy użyć w rozbudowanym systemie personalizacji bohaterki. We Cheer oferuje również multiplayer dla maksymalnie czterech osób (przy jednej konsoli). Gdy gramy w czwórkę, każda z nich musi trzymać jednego Remote’a. Jeśli zaś mierzy się ze sobą dwóch graczy, mogą mieć po jednym lub po dwa kontrolery.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI We Cheer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.