Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2005, 16:05

autor: Krooliq

Trzecia faza beta-testów Irth Online rozpoczęta

Pracownicy zespołu developerskiego Magic Hat Software podali do wiadomości, że od dziś do 9 września potrwa trzeci już etap beta-testów produkcji MMOcRPG zatytułowanej Irth Online.

Pracownicy zespołu developerskiego Magic Hat Software podali do wiadomości, że od dziś do 9 września potrwa trzeci już etap beta-testów produkcji MMOcRPG zatytułowanej Irth Online.

Magic Hat Software poinformował ponadto, że zakupił od developerów niedawno anulowanego projektu MMORPG o nazwie Wish graficzne pomysły, które wprowadził do Irth Online i jest to oczywiście najważniejsze uzupełnienie gry, które będzie aktualnie testowane.

Trzecia faza beta-testów Irth Online rozpoczęta - ilustracja #1

 

Wszyscy zainteresowani stanowiskiem testera powinni odwiedzić oficjalną stronę gry, gdzie można wypełnić odpowiedni formularz. Dodajmy, że jest to już ostatnia szansa na znalezienie się na liście testerów - trzecia faza beta-testów ma być już tą ostatnią. Premiera Irth Online jest zaplanowana na wrzesień bieżącego roku.

Trzecia faza beta-testów Irth Online rozpoczęta - ilustracja #2

 

Przypomnijmy, że w Irth Online, podobnie jak w innych produkcjach tego typu, gracze mają możliwość przeniesienia się do wirtualnego świata, w którym wcielając się w jego mieszkańców stają się uczestnikami fantastycznej przygody. Ten wirtualny świat nosi nazwę Irth. Niegdyś zaludniony był przez różnorodne, inteligentne formy życia, jednak w pewnym momencie miasto skupiające ówczesną cywilizację, dzisiaj znane jako Avaria, zostało nawiedzone przez zarazę. Nie-ludzie zamieszkujący metropolię uciekli w popłochu, ponieważ ich podatność na choroby była większa niż ludzi i do tej pory pozostają w ukryciu. Gdy zaraza zaczęła przybierać rozmiary epidemii, pozostali w mieście ludzie postanowili wyrzucać z niego zarażonych i kierować ich na niezamieszkałe i niegościnne bagna znajdujące się na południowym wschodzie. Niedługo potem powstała tam cywilizacja znana jako Morbus (choroba), a region występowania jej przedstawicieli nazywano Morbia.

Po więcej informacji dotyczących omawianej produkcji odsyłamy do naszej Encyklopedii Gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Irth Online

Irth Online