Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Wish (PC)
OkładkaWish (PC)

Wish PC

Gra reprezentująca gatunek MMOcRPG. Akcja rzeczonego produktu osadzona została w uniwersum, nawiązującym atmosferą do klasycznego świata fantasy. Gracze z całego świata mogą przenieść się do tej rzeczywistości i uczestniczyć w jej życiu.

RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wish Premiera PC

anulowana

producent: Mutable Realms Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Wish to gra reprezentująca gatunek MMOcRPG stworzona w debiutującym na rynku gier, amerykańskim studiu developerskim o nazwie Mutable Realms. Akcja rzeczonego produktu osadzona została w uniwersum, nawiązującym atmosferą do klasycznego świata fantasy. Gracze z całego świata mogą przenieść się do tej rzeczywistości, wykreować swoją postać (tj. wybrać rasę: Człowiek, Ork, Elf, Niziołek, Krasnolud, Gnom oraz Cyklop; ustawić współczynniki indywidualne jak: siła, zręczność i inteligencja; określić wygląd, itp.), a następnie uczestniczyć w życiu tego wirtualnego świata. Przez stwierdzenie „...uczestniczyć w życiu...” rozumie się rozwijanie postaci (szereg skilli obejmujących walkę wręcz i magię), wykonywanie setek wielowątkowych questów, współdziałanie z innymi graczami, tworzenie ugrupowań społecznych (w tym gildii), walkę z potworami i monstrami, walkę z innymi graczami (PvP) w specjalnie do tego celu przygotowanych strefach i arenach, budowę budynków, uczenie się specjalnych rzemiosł (np. wykonywania strzał czy zbroi) oraz handel.

Wish wykorzystuje kilka bardzo zaawansowanych technologicznie enginów, dzięki którym może poszczycić się dobrą trójwymiarową grafiką (m.in. technologie: NDL's Gamebryo oraz IDV's SpeedTreeRT) oraz możliwością gry na jednym serwerze dużej liczby osób równocześnie (silnik Internet Communications Engine firmy ZeroC) - mowa tu o dziesiątkach tysięcy graczy i przez to twórcy reklamują swój produkt hasłem UMMORPG – „Ultra Massive Multiplayer Online Role Playing Game”.

Gra wymaga płacenia comiesięcznego abonamentu.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Wish: 12+

Wish Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.4GHz
  • 512MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D