Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2006, 14:01

autor: Jiker

Premiera Driver: Parallel Lines tuż, tuż

Przed momentem informowałem was o ukończonych pracach nad Me and My Katamari, a tymczasem koncern Atari zdecydował się ujawnić światu informację, że produkcja jednej z jego gier, mianowicie Driver: Parallel Lines, także została zakończona i odpowiednio przygotowana kopia gry powędrowała do tłoczni.

Przed momentem informowałem was o ukończonych pracach nad Me and My Katamari, a tymczasem koncern Atari zdecydował się ujawnić światu informację, że produkcja jednej z jego gier, mianowicie Driver: Parallel Lines, także została zakończona. Odpowiednio przygotowana kopia gry powędrowała do tłoczni.

Driver: Parallel Lines zostanie wydany na konsolach PS2 i Xbox oraz na komputerach klasy PC. Edycje konsolowe ukażą się na europejskim rynku już 17 marca 2006 roku. Kiedy ukaże się na PC? Jeszcze nie wiadomo. W produkcji jest również wersja przeznaczona na PSP, jednakże jej premiera nastąpi w poźniejszym czasie.

Autorzy oznajmiają, że seria powróci do swych korzeni, w związku z czym bardzo duży nacisk zostanie położony na misje, które spędzimy za kierownicą różnego rodzaju pojazdów.

Więcej informacji na temat Driver: Parallel Lines znajdziecie w materiałach zgromadzonych na łamach naszego serwisu: