Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2008, 13:12

autor: Von Zay

Hell’s Highway – data premiery i garść informacji

Wszystkich, których nie znudziły jeszcze strzelanki osadzone w klimatach drugiej wojny światowej, z pewnością zainteresują najnowsze wieści z Ubisoftu dotyczące Brothers in Arms: Hell’s Highway. Firma podała oficjalną datę premiery: gra ukaże się 26 sierpnia bieżącego roku na wszystkich platformach. Z tej okazji twórcy gry, Randy Pitchford oraz Benny Wilson, postanowili przybliżyć nieco jej świat.

Wszystkich, których nie znudziły jeszcze strzelanki osadzone w klimatach drugiej wojny światowej, z pewnością zainteresują najnowsze wieści z Ubisoftu dotyczące Brothers in Arms: Hell’s Highway. Otóż, firma podała oficjalną datę premiery - gra ukaże się 26 sierpnia bieżącego roku równocześnie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Z tej okazji twórcy gry, Randy Pitchford oraz Benny Wilson, postanowili przybliżyć nieco jej świat.

W Brothers in Arms: Hell’s Highway zastosowany został system, umożliwiający niszczenie wybranych elementów otoczenia. Ponieważ gra, wzorem poprzedniczek, jest strzelanką taktyczną, w której dużą rolę odgrywa wykorzystanie środowiska gry w charakterze osłony – nowe, destrukcyjne algorytmy wpłynąć mają znacząco na przebieg samej rozgrywki.

I tak – ogień karabinowy z łatwością obróci w stertę poszarpanych desek drewniane płotki, a z odpowiednimi środkami, pokroju różnorakich ładunków wybuchowych, zniszczyć będzie można również i fortyfikacje z wypełnionych piaskiem worków. Całość ma być zrealizowana w sposób miły dla oka i nade wszystko – niezwykle grywalny, a z drugiej strony podnoszący poziom realizmu.

Jak już meldowaliśmy - wszyscy niezdecydowani będą mogli też zapoznać się z demem Brothers in Arms: Hell’s Highway. Niestety, nie wiadomo jeszcze czy ukaże się przed, czy po premierze. Więcej podstawowych informacji dotyczących omawianego tytułu znaleźć można na stronach naszej Encyklopedii.