Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2008, 13:19

autor: vampire

Dziś europejska premiera Crisis Core: Final Fantasy VII

Już dziś swoją europejską premierę ma przygotowany wyłącznie z myślą o Sony PSP prequel siódmej, przez wielu uważanej za najlepszą, części Final Fantasy. Przypomnijmy, że na Starym Kontynencie dostępne jest także specjalne wydanie składające się z gry oraz albumu zawierającego związane z nią artworki.

Już dziś swoją europejską premierę ma przygotowany wyłącznie z myślą o Sony PSP prequel siódmej, przez wielu uważanej za najlepszą, części Final Fantasy. Za pośrednictwem brytyjskiego sklepu Game możemy zamówić następujące wydania:

Zwykłe w cenie 24,99 GBP (około 106 zł)

Dziś  europejska premiera Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #1

Limitowane wydanie zawierające dodatkowo album z artworkami związanymi z Crisis Core: Final Fantasy VII, również za 24,99 GBP (około 106 zł)

Dziś  europejska premiera Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #2

Specjalny, poświęcony grze zestaw z konsolą PSP, którego koszt wynosi 144,99 GBP (około 615 zł)

 

Dziś  europejska premiera Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #3

Akcja Crisis Core: Final Fantasy VII toczy się na siedem lat przed wydarzeniami znanymi z oryginalnej wersji. Wcielimy się w Zacka, przyjaciela Clouda Strife'a (głównego bohatera z pierwszej FF VII). Jest on członkiem oddziałów specjalnych SOLDIER, żołnierzy podległych korporacji Shin-Ra. Poznamy tu także losy Sephirotha (głównego antagonisty z pierwowzoru) i dowiemy się co pchnęło go do czynów jakich się dopuścił. Dzięki temu powinniśmy inaczej spojrzeć na tę postać. W europejskiej edycji, dodany został tryb Hard Mode, niedostępny dla japońskich graczy. Więcej informacji na oficjalnej stronie.