Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2007, 13:33

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Harmonix ujawnia kolejne tytuły utworów, jakie znajdą się w grze Rock Band

W samym środku minionej nocy wysłannicy GOL-a przekazali nam swoje wrażenia z obcowania z grą Rock Band na targach E3. Natomiast my możemy uzupełnić listę piosenek, jakie będzie nam dane zagrać na plastikowych instrumentach o siedem ujawnionych utworów.

W samym środku minionej nocy wysłannicy GOL-a przekazali nam swoje wrażenia z obcowania z grą Rock Band na targach E3. Natomiast my możemy uzupełnić listę piosenek, jakie będzie nam dane zagrać na plastikowych instrumentach o siedem ujawnionych właśnie utworów.

Harmonix ujawnia kolejne tytuły utworów, jakie znajdą się w grze Rock Band - ilustracja #1

Jako, że Rock Band na długo przed swoim komercyjnym debiutem został okrzyknięty hitem nikogo nie powinno dziwić, że producenci ostrożnie dobierają playlistę i starają się zaimplementować wyłącznie wielkie przeboje. Obok takich kapel, jak Black Sabbath, The Who czy Nirvana w zabawie znajdzie się również Rush, The Strokes i Queens of the Stone Age.

Obecność ostatniego z wymienionych zespołów nie powinna nikogo dziwić, gdyż na początku maja przekazaliśmy Wam, że coraz mocniej wiąże on swoją przyszłość z elektroniczną rozrywką. Kawałek Go With the Flow, jaki zostanie umieszczony w Rock Band pochodzi z albumu Songs for the Deaf wydanego w roku 2002.

Oto kolejny fragment listy utworów, jakie będziemy mogli zagrać w grze Rock Band:

  1. The Strokes – Reptilia
  2. Queens of the Stone Age - Go With the Flow
  3. Foo Fighters - Learn to Fly
  4. Stone Temple Pilots – Vaseline
  5. Bon Jovi - Wanted Dead or Alive
  6. Rush - Tom Sawyer
  7. The Ramones - Rockaway Beach