Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2007, 12:58

autor: Vercetti

Aion: The Tower of Eternity dopiero w przyszłym roku

Potwierdziły się obawy, jakoby najnowsza produkcja koreańskiego NCsoftu, gra Aion: The Tower of Eternity miała trafić na europejski rynek dopiero w przyszłym roku. Potwierdził to przedwczoraj jeden z pracowników firmy, posługując się do tego niemieckojęzycznym, fanowskim forum produktu.

Potwierdziły się obawy, jakoby najnowsza produkcja koreańskiego NCsoftu, gra Aion: The Tower of Eternity miała trafić na europejski rynek dopiero w przyszłym roku. Ujawnił to przedwczoraj jeden z pracowników firmy, posługując się w tym celu niemieckojęzycznym, fanowskim forum produktu.

Aion: The Tower of Eternity dopiero w przyszłym roku - ilustracja #1

Zgodnie z podanymi przezeń informacjami pozycja przygotowywana przez wydawcę Guild Wars oraz City of Heroes trafi na sklepowe półki w pierwszym lub drugim kwartale 2008. Należy spodziewać się, że termin ten może jeszcze ulec zmianie, ale pocieszającą wiadomością jest fakt, że NCsoft podobnie jak w przypadku rynku azjatyckiego, na kilka miesięcy przed wydaniem The Tower of Eternity, zorganizuje najprawdopodobniej otwarte beta-testy swego MMORPG, zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach ze Starego Kontynentu.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści z europejskiego oddziału firmy. Warto również zaznajomić się z zawartością otwartej niedawno witryny Aion oraz materiałami udostępnionymi na łamach naszego serwisu: