Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2008, 10:38

autor: Metatron

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor dopiero w marcu

Twilight of the Arnor, drugi dodatek do kosmicznej strategii Galactic Civilizations II, miał pierwotnie ukazać się w listopadzie ubiegłego roku. Niestety, datę premiery przeniesiono ma grudzień. Następnie twórcy ze Stardock Systems ustalili, że rozszerzenie zadebiutuje w styczniu. Jak się okazało, to nie koniec opóźnień.

Twilight of the Arnor, drugi dodatek do kosmicznej strategii Galactic Civilizations II, miał pierwotnie ukazać się w listopadzie ubiegłego roku. Niestety, datę premiery przeniesiono ma grudzień. Następnie twórcy ze Stardock Systems ustalili, że rozszerzenie zadebiutuje w styczniu. Jak się okazało, to nie koniec opóźnień. Obecnie terminem, w którym dodatek ma trafić na rynek, jest marzec bieżącego roku.

Jako powody opóźnienia twórcy podają chęć zamieszczenia w rozszerzeniu większej liczby nowych rozwiązań i udogodnień, które w dużej mierze są odpowiedzią na prośby fanowskiej społeczności powstałej wokół gry.

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor dopiero w marcu - ilustracja #1

Nowy dodatek przyniesie przede wszystkim kampanię stanowiącą zakończenie historii zapoczątkowanej w podstawowej wersji gry, Galactic Civilizations II: Władcy Strachu. Poza tym możemy spodziewać się wielu nowych technologii, rodzajów broni, statków kosmicznych i innych elementów, które pozwolą w jeszcze większym stopniu zróżnicować poszczególne rasy biorące udział w konflikcie. Twórcy przygotowują również szereg usprawnień rozgrywki, które mają dodatkowo urozmaicić zabawę.

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor dopiero w marcu - ilustracja #2

Dodatek będzie kosztować 29,95 dolarów. Biorąc pod uwagę, że poprzednie rozszerzenie, Galactic Civilization II: Dark Avatar, nie ukazało się w Polsce, wątpliwe jest, by najnowsze trafiło do naszego kraju. Chętni mogą co najwyżej nabyć podstawową wersję gry, która ukazała się nakładem firmy Cenega.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.