Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 stycznia 2008

Kolejne detale dotyczące Devil May Cry 4 w wersji dla PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 6 stycznia 2008, 18:51

Do premiery czwartej odsłony serii Devil May Cry pozostał jeszcze miesiąc czasu (5 lutego), ale niektórym szczęśliwcom udało się już położyć ręce na pełnej grze w wersji dla konsoli PlayStation 3.

PSP i Skype - pierwsze szczegóły

Przemysław Zamęcki, 6 stycznia 2008, 15:26

Zaledwie przed kilkoma dniami informowaliśmy Was, iż konsolka PSP wzbogaci się o obsługę popularnego programu Skype. Co prawda oficjalna zapowiedź jeszcze nie padła, jednakże japoński serwis Nikkei Net, poinformował, że stosownej aktualizacji możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu.

Rare tworzy grę dla usługi Xbox Live Arcade
Rare tworzy grę dla usługi Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 6 stycznia 2008, 14:50

Serwis Xbox360 Fanboy donosi, iż znajdujące się pod skrzydłami Microsoftu studio Rare, pracuje nad nowym tytułem przeznaczonym dla usługi Xbox Live Arcade.

Nintendo sprostowuje: nie będzie pobierania pełnych gier na NDS

Metatron, 6 stycznia 2008, 13:11

Po opublikowaniu przez dziennik New York Times artykułu, w którym przytoczono wypowiedź prezesa Nintendo of America zapowiadającego przyszłą możliwość pobierania za pośrednictwem Wii pełnych wersji gier na NDS, japoński producent wydał sprostowanie, w którym zaprzeczył tym informacjom.

L.A. Noire również na X360?

Metatron, 6 stycznia 2008, 12:59

Wygląda na to, że nowe dzieło ekipy Team Bondi, interesująco zapowiadająca się gra L.A. Noire, ukaże się nie tylko na PS3, jak to było wcześniej zapowiadane, ale również na X360.

Czym różnić się będzie gra Bully na X360 i Wii od wersji na PS2?

Metatron, 6 stycznia 2008, 12:48

Niemal sześć miesięcy temu zapowiedziano grę Bully: Scholarship Edition, która miała ukazać się na X360 i Wii pod koniec ubiegłego roku. Niestety termin premiery przesunął się i tytuł trafi na rynek dopiero w marcu. Gra wydana została pierwotnie na konsolę PS2. Przygotowana na inne platformy edycja, jak poinformował Rockstar, będzie nieco bardziej rozbudowana.