Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 stycznia 2008

Oblivion najlepszą grą 2007 roku w opinii japońskich redaktorów

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 18:58

Dwunastu redaktorów japońskiego wydawnictwa Enterbrain, publikującego między innymi najważniejsze w Kraju Kwitnącej Wiśni pisma o grach, spod znaku Famitsu postanowiło zebrać się i zagłosować na grę roku 2007. Przyznać trzeba, że wynik okazał się bardziej niż zaskakujący.

NASA planuje wydać własną grę MMO

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 18:20

Dla wszystkich, którym marzy się praca zgłębiającego tajemnice kosmosu badacza i którzy chcieliby spróbować jak to jest pracować w NASA, mamy dobrą wiadomość. Wspomniana amerykańska agencja ogłosiła bowiem, że planuje stworzenie produkcji MMO pozwalającej wcielić się w zatrudnionych w niej naukowców i wziąć udział w wirtualnych misjach.

The Stonehenge Chronicles pierwszym dodatkiem do gry Hellgate: London

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 18:08

Firma Flagship Studios zapowiedziała pierwsze rozszerzenie do gry Hellgate: London. Nosić będzie tytuł The Stonehenge Chronicles i ukaże się już 21 stycznia.

Kolejne szczegóły na temat Far Cry 2
Kolejne szczegóły na temat Far Cry 2

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 13:45

W najnowszym numerze magazynu Edge ukazał się artykuł na temat powstającej właśnie kontynuacji gry Far Cry. Sequel ukaże się na konsolę PS3 i X360 oraz komputery PC i pomimo powierzchownych podobieństw odbiegać będzie od przedstawionej przez Crytek wizji.

Pogłoski potwierdzone: P2 nie tworzy już Star Trek Online

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 13:34

Kilka dni temu informowaliśmy o pogłoskach, jakoby Perpetual Entertainment miało zarzucić prace nad Star Trek Online, grą MMO osadzoną w świecie znanego na całym świecie serialu s-f. Okazało się, że plotki te są zgodne z prawdą, a sprawa jest poważniejsza, niżby się mogło wydawać.

Wii Music: nowe informacje
Wii Music: nowe informacje

Artur Falkowski, 20 stycznia 2008, 13:25

Wii Music to gra, o której pierwszy raz usłyszeliśmy na konferencji prasowej Nintendo odbywającej się w ramach targów E3 w 2006 roku. Ubrany we frak Shigeru Miyamoto pojawił się wówczas na scenie dyrygując za pomocą Wii-mote’a przedstawioną na ekranie orkiestrą złożoną z Mii-ludków.