Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 stycznia 2008

Producent Lair pracuje nad nową odsłoną cyklu Kid Icarus?
Producent Lair pracuje nad nową odsłoną cyklu Kid Icarus?

Piotr Doroń, 21 stycznia 2008, 17:10

Czym aktualnie zajmuje się studio Factor 5 – producent kultowego Star Wars: Rogue Squadron oraz głośnego Lair? Odpowiedź na tak postawione pytanie starali się uzyskać redaktorzy serwisu Kombo. Czy im się udało?

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (21/01/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (21/01/08)

Janusz Burda, 21 stycznia 2008, 16:40

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Kane & Lynch: Dead Men, Gears of War lub The Settlers: Narodziny Imperium. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

Warner Bros. Interactive Entertainment przedstawia zespół menedżerów

Piotr Doroń, 21 stycznia 2008, 16:36

Grupa Warner Bros. Interactive Entertainment (oddział Warner Bros. zajmujący się wydawaniem gier komputerowych i video opartych o licencje firmy matki), poinformowała o doprowadzeniu do szczęśliwego końca procesu związanego z uzupełnieniem swej załogi. Zamknęła tym samym kolejny etap prowadzący ku ekspansji na rynku elektronicznej rozrywki.

Zagubieni odnajdą się w amerykańskich sklepach pod koniec lutego

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2008, 15:56

Wiemy już kiedy dokładnie gra Lost: Zagubieni zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki. Produkt studia Ubisoft Montreal trafi do amerykańskich sklepów już za pięć tygodni, 26 lutego.

Prace nad Disciples III: Renaissance na ukończeniu
Prace nad Disciples III: Renaissance na ukończeniu

Maciej Myrcha, 21 stycznia 2008, 14:47

Dobra wiadomość nadeszła od przedstawicieli firm Akella oraz .dat, które odpowiedzialne są odpowiednio za wydanie oraz deweloping najnowszej części znakomitej, strategicznej turówki, Disciples. Renaissance, bo taki podtytuł nosi wspomniana gra, jest już ukończona w najważniejszych elementach i wszystko wygląda na to, że ujrzy światło dzienne w trzecim kwartale tego roku.

Xbox 360 – co powoduje „Czerwony Krąg Śmierci”

Maciej Myrcha, 21 stycznia 2008, 13:50

Praktycznie od momentu swojej premiery konsola Xbox 360 boryka się z problemem tzw. Czerwonego Kręgu Śmierci (Red Ring of Death), doprowadzającym użytkowników do białej gorączki. Najśmieszniejszy a zarazem najsmutniejszy jest w tym wszystkim fakt, iż sam Microsoft nie wskazał bezpośrednio z czym związany jest ten feler. Przedłużenie gwarancji na konsolę w żadnym wypadku nie rozwiązuje problemu – to jedynie mydlenie oczu użytkownikom, których sprzęt od czasu do czasu odmawia współpracy.

Znamy listę utworów muzycznych z gry FIFA Street 3

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2008, 11:32

Koncern Electronic Arts ujawnił listę wszystkich utworów muzycznych, jakie usłyszymy w kolejnej, trzeciej już odsłonie cyklu FIFA Street. Produkt przygotowywany z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, zadebiutuje w Europie 15 lutego 2008 roku.

Stereo w Guitar Hero III na Wii już niedługo

Maciej Myrcha, 21 stycznia 2008, 11:31

Posiadacze Guitar Hero III w wersji na konsolę Wii z pewnością pamiętają moment, kiedy zorientowali się, iż gra wydaje z siebie jedynie „mono” dźwięki. Na początku grudnia zeszłego roku informowaliśmy, iż Activision przygotowuje się do wymiany płyt z grą, teraz natomiast pojawiły się nowe informacje związane z tym tematem.

Age of Conan: Hyborian Adventures jednak w maju

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2008, 10:58

W ubiegły piątek informowaliśmy Was, że firma Funcom nie przewiduje dalszych opóźnień w produkcji gry Age of Conan: Hyborian Adventures, dzięki czemu produkt zadebiutuje na rynku zgodnie z planem, czyli w marcu bieżącego roku. Dziś dowiedzieliśmy się, że tę deklarację możemy włożyć między bajki.

Demo gry Metal Gear Solid 4 w lutym?
Demo gry Metal Gear Solid 4 w lutym?

Przemysław Zamęcki, 21 stycznia 2008, 10:49

Niewątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku jest Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Co jednak z graczami, którzy Snake’a nie znają i nigdy nie mieli do czynienia z wyżej wymienioną serią?

Mamy przedsmak The Dark Mod – konwersji Dooma 3 w konwencji Thiefa
Mamy przedsmak The Dark Mod – konwersji Dooma 3 w konwencji Thiefa

Maciej Myrcha, 21 stycznia 2008, 10:43

The Dark Mod to w prostych słowach mówiąc Doom 3 wyglądający jak Thief – mroczna, przygotowana w ponurym klimacie skradanka, zainspirowana kultową grą z gatunku „stealth”. Jej twórcy postanowili wypuścić krókie, grywalne demo swojego produktu, aby stwierdzić, czy ich prace idą w dobrym kierunku.

Fracture ma nowego głównego bohatera
Fracture ma nowego głównego bohatera

Piotr Doroń, 21 stycznia 2008, 09:46

Fracture jest jedną z ciekawiej zapowiadających się produkcji 2008 roku. Strzelanina, w której spory nacisk postawiony został na przemyślane deformowanie terenu działań oraz wykorzystywanie związanych z tym umiejętności głównego bohatera, doczekała się właśnie jednej, dosyć poważnej zmiany.

Rock Band - ponad dwieście nowych utworów w 2008 roku

Przemysław Zamęcki, 21 stycznia 2008, 09:17

Za Oceanem Rock Band przez cały czas sprzedaje się jak świeże bułeczki, wobec czego firmy mocno zaangażowane w jego promocję, z MTV Games na czele, robią wszystko, aby zainteresowanie programem nie zmalało również w tym roku.

Pierwszy zestaw SNK Arcade Classics zapowiedziany

Piotr Doroń, 21 stycznia 2008, 09:08

Nic tak nie cieszy graczy, jak dobrze dobrane zestawy gier. Nawet tych starszych. Na takie właśnie miano zdaje się zasługiwać najnowsza idea amerykańskiego oddziału firmy SNK Playmore, która zdecydowała się wydać kompilację o tytule SNK Arcade Classics: Volume 1.

EA przygotowuje darmowego Battlefielda

Piotr Doroń, 21 stycznia 2008, 09:00

Jeszcze dzisiaj powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi kolejnej gry z cyklu Battlefield. Nie będzie to jednak pełnoprawna odsłona serii, a jedynie darmowa produkcja rozprowadzana drogą sieciową. Światowa premiera Battlefield Heroes powinna się odbyć latem bieżącego roku.

Frontlines: Fuel of War bez edycji na konsolę PlayStation 3?

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2008, 08:54

Nie mamy dobrych wieści dla tych użytkowników konsol PlayStation 3, którzy ostrzyli sobie zęby na nową strzelaninę firmy Kaos Studios, zatytułowaną Frontlines: Fuel of War. Amerykańskie sklepy internetowe Gamestop i EB Games utrzymują, że nowojorski producent zaniechał dalszych prac nad tą edycją gry.