Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 stycznia 2008

Produkcja Gran Turismo Mobile anulowana?

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 15:59

W momencie rynkowego startu konsolki PlayStation Portable, jedną z najbardziej oczekiwanych na nią gier z całą pewnością była Gran Turismo Moblie, kieszonkowa wersja wyścigów od Polyphony Digital. Od tego momentu minęły już przeszło dwa lata, w trakcie których wielokrotnie zapewniano nas, że gra przez cały czas znajduje się w produkcji.

Współtwórca serii Age of Empires i Empire Earth pracuje nad kolejną grą
Współtwórca serii Age of Empires i Empire Earth pracuje nad kolejną grą

Krystian Smoszna, 12 stycznia 2008, 11:04

Interesujące wieści dotyczące Ricka Goodmana przyniósł nam najnowszy numer magazynu Games for Windows. Redaktorzy amerykańskiego czasopisma utrzymują, że słynny projektant nie złożył broni po zamknięciu firmy Stainless Steel Studios i aktualnie pracuje nad nową grą.

Poznaliśmy zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Age of Conan: Hyborian Adventures
Poznaliśmy zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Age of Conan: Hyborian Adventures

Krystian Smoszna, 12 stycznia 2008, 10:14

Firma Eidos Interactive opublikowała przedwczoraj oświadczenie prasowe, w którym ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Produkt trafi do amerykańskich sklepów równo ze standardową wersją programu.

Prequel Assassin's Creed w drodze
Prequel Assassin's Creed w drodze

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 09:59

Wszystko wskazuje na to, iż fani przygód Altaira nie zostaną pozostawieni sami obie. Serwis Gamespot potwierdził, iż w produkcji znajduje się kolejna gra z serii Assassin’s Creed o podtytule Altair’s Chronicles. Jednakże tym razem jest to program skierowany do posiadaczy konsolki Nintendo DS o czym zresztą donosiliśmy już w listopadzie ubiegłego roku.

Kane & Lynch: Dead Men - milion sprzedanych egzemplarzy

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 09:10

SCi Entertainment wspólnie z firmą Eidos poinformowali opinię publiczną, iż mająca swoją premierę w drugiej połowie listopada ubiegłego roku gra Kane and Lynch: Dead Men sprzedała się w ilości jednego miliona egzemplarzy.

Resistance 2 - pierwsze szczegóły

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 08:49

Najnowszy numer magazynu Game Informer ujawnił, iż studio Insomniac Games pracuje nad kontynuacją wydanej przed ponad rokiem strzelaniny Resistance: Fall of Man, opowiadającej o inwazji na naszą planetę obcej i wojowniczej rasy kosmitów zwanych Chimerą.