Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 stycznia 2008

WiiWare zdobywa coraz większe zainteresowanie deweloperów

Przemysław Zamęcki, 26 stycznia 2008, 18:23

Zorganizowane na początku 2007 roku studio Steel Penny Games poinformowało, że jego pracownicy postanowili skupić się na dostarczeniu jak najlepszych jakościowo produktów przeznaczonych na cyfrową platformę Nintendo o nazwie WiiWare. W chwili obecnej w opracowaniu znajduje się jeden nieujawniony jeszcze tytuł, którego premiera planowana jest na lato tego roku.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (14-20 stycznia)

Artur Falkowski, 26 stycznia 2008, 15:52

Tydzień pomiędzy 14 a 20 stycznia nie należał do zbyt korzystnych dla producentów gier w Japonii. Żadna produkcja nie sprzedała się w liczbie przewyższającej sto tysięcy egzemplarzy, a w pierwszej trzydziestce znalazła się zaledwie jedna nowość.

Pierwsze oficjalne screenshoty z gry Resistance 2
Pierwsze oficjalne screenshoty z gry Resistance 2

Przemysław Zamęcki, 26 stycznia 2008, 13:56

Przed dwoma tygodniami informowaliśmy Was o ujawnieniu i potwierdzeniu przez magazyn Game Informer krążących wcześniej plotek dotyczących trwających prac na sequelem gry Resistance: Fall of Man. Również wtedy pojawiły się pierwsze szczegóły na temat sposobu rozgrywki oraz kilka, nienajlepszej jakości skanów.

Penumbra: Black Plague w złocie
Penumbra: Black Plague w złocie

Artur Falkowski, 26 stycznia 2008, 13:34

Miłośnicy przygodówek i horrorów mogą już zacierać ręce – firma Frictional Games oznajmiła, że stanowiąca zakończenie przerażającej dylogii Penumbra: Black Plague osiągnęła status „złoty”. Oznacza to, że prace nad tytułem zostały ukończone i jedynie wizyta w tłoczni dzieli go od trafienia na półki sklepowe.

FlatOut: Head On 14 marca w Europie
FlatOut: Head On 14 marca w Europie

Artur Falkowski, 26 stycznia 2008, 13:27

Posiadacze X360 i PS3 już od kilku dni mogą kasować samochody przeciwników i siać chaos na ulicach Paradise City, grając w Burnout: Paradise. Właściciele PSP dysponują co prawda dwiema grami ze wspomnianej serii, ale z pewnością nie wzgardziliby kolejną produkcją traktującą o szybkich, bezpardonowych wyścigach, w których nie ma co liczyć na zasady fair play.

Siedem milionów Call of Duty 4: Modern Warfare

Przemysław Zamęcki, 26 stycznia 2008, 13:10

Koncern Activision poinformował wczoraj o wielkim sukcesie, jaki stał się udziałem wyprodukowanej przez ekipę Infinity Wars gry Call of Duty 4: Modern Warfare.