Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2005, 11:38

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Exteel od NCsotfu

Firma NCsoft, specjalista od gier z rodzaju MMO, po raz kolejny przygotowuje dla fanów gatunku zaskakujący tytuł. Jest to Exteel, oferujący graczom ogromne i zapierające dech w piersiach bitwy pomiędzy ... robotami. Gracz przeniesie się do świata ogarniętego wojną, w którym niedobitki poprzednich z bitew walczą między sobą o przetrwanie.

Firma NCsoft, specjalista od gier z rodzaju MMO, po raz kolejny przygotowuje dla fanów gatunku zaskakujący tytuł. Jest to Exteel, oferujący graczom ogromne i zapierające dech w piersiach bitwy pomiędzy ... robotami. Gracz przeniesie się do świata ogarniętego wojną, w którym niedobitki z poprzednich bitew walczą między sobą o przetrwanie.

Exteel od NCsotfu - ilustracja #1

Bardzo duży nacisk twórcy gdy położyli na przystosowywanie robotów do potrzeb gracza. Będziemy mogli sami zaprojektować wygląda naszego zawodnika, jak również ułożyć unikalne kombinacje specjalnych zdolności czy stworzyć własny wachlarz uzbrojenia. Mimo, iż bohaterami gry są roboty, możemy spodziewać się bardzo szybkich i zręcznych akcji w ich wykonaniu, wzorowanych na filmach akcji rodem z Hong Kongu.

Exteel od NCsotfu - ilustracja #2

Exteel oferować będzie pojedynki jeden na jeden, misje przeznaczone dla drużyn założonych z 8 zawodników, oraz ogromne bitwy, w których może wziąć udział do 64 graczy. W chwili obecnej wiadomo, iż gra ukaże się wyłącznie na PeCety, i na pewno w Azji.

Exteel od NCsotfu - ilustracja #3