Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 21:54

autor: Metatron

EMPiK - Top Lista nr 16 (23/04/07)

Standardowo już nowy tydzień rozpoczynamy od poinformowania was o tym, jakie gry w ciągu ostatnich siedmiu dni Polacy kupowali najchętniej w salonach EMPiK. Podobnie jak w przypadku poprzednich notowań, lista obejmuje wyłącznie produkcje wydane na konsole PS2 oraz komputery PC. Za podstawę do jej sporządzenia posłużyły dane zebrane w okresie od 16 do 22 kwietnia w 90 salonach sieci EMPiK.

Standardowo już nowy tydzień rozpoczynamy od poinformowania was o tym, jakie gry w ciągu ostatnich siedmiu dni Polacy kupowali najchętniej w salonach EMPiK. Podobnie jak w przypadku poprzednich notowań, lista obejmuje wyłącznie produkcje wydane na konsole PS2 oraz komputery PC. Za podstawę do jej sporządzenia posłużyły dane zebrane w okresie od 16 do 22 kwietnia 2007 roku w 90 salonach sieci EMPiK.

W przypadku czołówki najlepiej sprzedających się gier na PC nie nastąpiły większe zmiany w porównaniu z zeszłotygodniowymi notowaniami. W dalszym ciągu pierwsze miejsce zajmuje S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, natomiast Test Drive Unlimited oraz Sims 2: Cztery pory roku zamieniły się pozycjami. Warto odnotować, że na listę powróciła gra The Sims 2. Jedyną nowością, która zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki jest Silent Hunter 4. W przypadkach pozostałych gier większe zmiany nie nastąpiły.

1.

S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla

2.

The Sims 2: Cztery pory roku

3.

Test Drive Unlimited

4.

Counter-Strike Anthology

5.

Diablo 2 + Lord of Destruction

6.

The Sims 2

7.

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium

8.

The Sims 2: Zwierzaki

9.

Guild Wars: Nightfall

10.

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

W notowaniach sprzedaży gier na PS2 również nie zapanowało większe ożywienie. W dalszym ciągu prym wiedzie bestsellerowy God of War, sporym zainteresowaniem cieszy się też Need For Speed: Most Wanted. Popularna bijatyka Tekken 5 po nieco gorszym tygodniu znowu powróciła do czołówki, zajmując drugie miejsce. Warto odnotować powrót na listę gier Gran Turismo 4, Soul Calibur 3 oraz Grand Theft Auto: San Andreas. Jedynym tytułem, który do tej pory nie pojawił się na liście, okazały się wyścigi Formula One 05.

1.

God of War

2.

Tekken 5

3.

Need For Speed: Most Wanted

4.

Gran Turismo 4

5.

FIFA 06

6.

FIFA Street 2

7.

Ojciec Chrzestny

8.

Formula One 05

9.

Grand Theft Auto: San Andreas

10.

Soul Calibur 3

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.