Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2004, 07:55

Top 10 gier na PC w UK (20/07/04)

Tradycyjnie już, prezentujemy listę najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii. Poniższe zestawienie, przygotowane wspólnym wysiłkiem kompanii Chart Track i ELSPA, jest już dwudziestym dziewiątym w tym roku i obejmuje tydzień od 11 do 17 lipca. Na fotel lidera rankingu, po jednotygodniowej przerwie powróciła gra Championship Manager: Season 03/04. Soldiers: Heroes of World War II musi się zadowolić tym razem drugim miejscem.

Tradycyjnie już, prezentujemy listę najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii. Poniższe zestawienie, przygotowane wspólnym wysiłkiem kompanii Chart Track i ELSPA, jest już dwudziestym dziewiątym w tym roku i obejmuje tydzień od 11 do 17 lipca. Na fotel lidera rankingu, po jednotygodniowej przerwie powróciła gra Championship Manager: Season 03/04. Soldiers: Heroes of World War II musi się zadowolić tym razem drugim miejscem. Na podium zmieściła się także gra Joint Operations: Typhoon Rising, tak więc, trzy najważniejsze pozycje listy mają podobny układ jak w zeszłym tygodniu, zmieniła się tylko ich kolejność. Pozostała część rankingu również bez większych sensacji. Pomijając Spider-Man 2, wszystkie odnotowane dziś gry, znalazły się już w poprzednim rankingu.

LP.

TYTUŁ

1.

Championship Manager: Season 03/04 (Eidos)

2.

Soldiers: Heroes of World War II (Codemasters)

3.

Joint Operations: Typhoon Rising (Novalogic)

4.

The Sims (Electronic Arts)

5.

The Sims Triple Deluxe (Electronic Arts)

6.

CSI: Dark Motives (UbiSoft)

7.

Ground Control II: Operation Exodus (Sierra)

8.

Far Cry (UbiSoft)

9.

Spider-Man 2 (Activision)

10.

Shrek 2 (Activision)

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.