Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2016, 09:10

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 26-27 marca (m.in. Medieval Engineers, Life Is Strange i This War of Mine)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Medieval Engineers, Assassin's Creed IV: Black Flag, The Escapists, Life Is Strange czy też gry z serii Deponia.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem warto zajrzeć do polskich sklepów CDP.pl i Gram.pl, w których trwają duże wyprzedaże. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Medieval Engineers w promocji w sklepie CDP.pl. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 26-27 marca (m.in. Medieval Engineers, Life Is Strange, This War of Mine) - wiadomość - 2016-03-25
Medieval Engineers w promocji w sklepie CDP.pl.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Bundle Stars - Ultimate Strategy Bundle - WWW

Próg pierwszy (1 EUR – ok. 4 PLN):

Próg drugi (2,99 EUR – ok. 13 PLN):

Próg trzeci (5,99 EUR – ok. 26 PLN):

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.