Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2015, 08:41

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 19-20 grudnia (m.in. Battlefield Hardline, Grim Fandango Remastered, seria Assassin's Creed)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Battlefield Hardline, Child of Light, Grim Fandango Remastered czy też gry z serii FIFA i Assassin's Creed.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem warto udać się do sklepu Origin, gdzie trwa świąteczna wyprzedaż. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

FIFA 16 na promocji w sklepie Origin. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 19 - 20 grudnia (m.in. Battlefield Hardline, Grim Fandango Remastered, seria Assassin's Creed) - wiadomość - 2015-12-18
FIFA 16 na promocji w sklepie Origin.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.