Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2015, 14:07

autor: Góral

Promocja Epic Winter Sale w sklepie CDP.pl (m.in. gry z serii Wiedźmin i Guitar Hero Live)

Za oknem może i zimy nie widać, ale nie przeszkodziło to w rozpoczęciu wielkiej zimowej wyprzedaży w sklepie CDP.pl. W promocyjnych cenach można nabyć nie tylko gry (zarówno konsolowe, jak i komputerowe), ale także planszówki, filmy, książki i rozmaite gadżety.

W sklepie CDP.pl rozpoczęto dużą promocję na produkcje cyfrowe, pudełkowe, a także książki, koszulki, filmy i nie tylko. Wśród przecenionych produkcji znalazły się m.in. gry z serii Wiedźmin i Overlord, Call of Duty: Black Ops III, zwariowany Surgeon Simulator 2013 czy też Blood Bowl II. Kuszącą ofertę przygotowano także na Guitar Hero Live, które wraz z gitarą można nabyć za około 280 zł w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4. Krótko pisząc, jest w czym przebierać, więc zachęcamy do samodzielnego pobuszowania po sklepie, a poniżej zamieszczamy kilka interesujących przecen na gry. Ceny promocyjne na produkty w wersji cyfrowej obowiązują do poniedziałku 28 grudnia, a na wydania retail do 4 stycznia.

Gry komputerowe, konsolowe, gadżety, filmy, planszówki i inne produkty w promocji sklepu CDP.pl. - Promocja Epic Winter Sale w sklepie CDP.pl (m.in. gry z serii Wiedźmin i Guitar Hero Live) - wiadomość - 2015-12-21
Gry komputerowe, konsolowe, gadżety, filmy, planszówki i inne produkty w promocji sklepu CDP.pl.

Promocje na gry cyfrowe (PC):

Promocje na gry pudełkowe: