Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Farming Simulator 15: Official Expansion (PC)

Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek PC

Farming Simulator 15: Official Expansion

Oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2014 roku gry Farming Simulator 15 studia GIANTS Software. Wprowadza on do rozgrywki niedostępne wcześniej, rozległe obszary rolne, umiejscowione na terenie Europy Wschodniej, wraz z charakterystycznymi dla tego regionu warunkami.

To jest dodatek do gry Farming Simulator 15.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Farming Simulator 15: Official Expansion (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29października2015

29października2015

pudełko PL

Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek to pierwsze, duże oficjalne rozszerzenie do gry Farming Simulator 15 z 2014 roku. Produkcja przeznaczona jest dla posiadaczy wersji na platformę PC. Dodatek wprowadza do zabawy przede wszystkim nowe, olbrzymie obszary na terenie Europy Wschodniej, gdzie czeka na nas kolejna, rolnicza przygoda. Ponadto twórcy zatroszczyli się o 20 nowych maszyn rolniczych. W związku z tym możemy pokierować traktorami, kombajnami i ciężarówkami od najsłynniejszych producentów, w tym firm Zetor, Tatra, Rostselmash i Farmtech. Za produkcję odpowiada ekipa GIANTS Software – autorzy „podstawki” i innych odsłon serii Farming Simulator. Oficjalny Dodatek wymaga do działania podstawowej wersji Farming Simulator 15.

Dodatek ten ukazał się również w cyfrowej wersji na konsolach PlayStation 4, Xbox One, ale pod zmienionym tytułem - Farming Simulator 15: Gold, a także w nieco okrojonej formie na PlayStation 3 i Xbox 360, gdzie nazwano go Farming Simulator 15: Silver.

Komputerową edycję rozszerzenia można w Polsce nabyć w ramach pudełkowego wydania zatytłowego Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek. Ponadto dodatek na PC dostępny jest także w pakiecie z podstawową wersją gry – wydanie to nazwano Farming Simulator 15: Złota Edycja.

Mechanika

Podstawowe założenia rozgrywki w Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek na platformę PC nie różnią się od tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzednich częściach cyklu. Naszym zadaniem jest więc przede wszystkim zarabianie pieniędzy przez obsiewanie pól, zbieranie plonów i hodowanie zwierząt. By doprowadzić gospodarstwo do rozkwitu, należy cały czas inwestować środki w zakup lepszego, bardziej wydajnego sprzętu i wyposażenia. Jedną z nowości Farming Simulator 15 jest zarządzanie lasem – dodano sprzęt, który pozwala nam ścinać drzewa. Tym samym nie mogło zabraknąć wyposażenia od nowych producentów, jak New Holland czy Ponsse.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 34,90 PLN

Gry podobne do Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8600/Radeon HD 2600 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista/7/8/10