Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2016, 09:31

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 17-18 grudnia (m.in. D4, Legend of Grimrock 2, Samorost 3)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Samorost 3, Among the Sleep, Legend of Grimrock 2 czy też D4.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-OnLine i innych. Tym razem polecamy zajrzeć do sklepu Humble Store, gdzie trwa świąteczna wyprzedaż. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

GUILTY GEAR Xrd -SIGN- w promocji na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 17-18 grudnia (m.in. D4, Legend of Grimrock 2, Samorost 3) - wiadomość - 2016-12-17
GUILTY GEAR Xrd -SIGN- w promocji na Steamie.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.