Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2001, 10:29

autor: Fajek

Dużo dobrych gier od naszego Bill'a!

Microsoft przedstawił listę gier nad którymi aktualnie pracuje i które wyda w tym roku. Są to tytuły zarówno na komputery PC jak i na nową zabawkę Bill’a, Xbox’a.

Microsoft przedstawił listę gier nad którymi aktualnie pracuje i które wyda w tym roku. Są to tytuły zarówno na komputery PC jak i na nową zabawkę Bill’a, Xbox’a.

I tak dla naszych domowych blaszaków będą to kolejno: Sigma: The Adventures of Rex Chance, strategia czasu rzeczywistego, w której to będziemy mogli tworzyć zupełnie nowe gatunki zwierząt, mieszając DNA już istniejących. Głównym celem tych eksperymentów będzie stworzenie zwierzęcia o najwyższych parametrach bojowych, aby potem posłać nasze świeżo wyhodowane stwory na pole walki. Kolejnym tytułem jest Dungeon Siege, gra która może posłać Diablo do samego Diabła. Oparta na podobnych regułach i zlokalizowana w podobnym świecie, posiadała będzie nieporównywalnie lepszą grafikę aniżeli wyżej wspomniane Diablo. Stworzona w pełni 3D i wykorzystująca najnowsze osiągnięcia z dziedziny grafiki komputerowej Dungeon Siege może nieźle namieszać w temacie „action cRPG”. Jak już informowaliśmy przed paroma dniami MechCommander 2 który pojawi się za sprawą producenta Windows tego lata będzie najprawdopodobniej ostatnią grą ze świata BattleTech. Szkoda, ale miejmy nadzieję że ten wspaniale zapowiadający się trójwymiarowy RTS jednak nie będzie ostatnim przedstawicielem świata ogromnych robotów. Wszyscy domorośli piloci (i nie tylko) będą mieli szansę troszkę polatać „Skaczącym Słoniem” (Jumbo Jet) lub zwykłą Cessną, a to wszystko za sprawą Flight Simulator 2002. Czy łatwo jest opiekować się zwierzątkami i jeszcze na tym zarobić dowiemy się z ZOO Tycoon, symulacji ogrodu zoologicznego. Ostatnim tytułem na PC jest Train Simulator czyli „jak to jest być pracownikiem PKP”. Jeśli lubiłeś w dzieciństwie (lub nadal to robisz) bawić się kolejką ta gra jest dla Ciebie. Cóż, nasza ulubiona firma chyba „zwietrzyła nosa” w branży gier komputerowych i stara się być co najmniej najlepsza. Zapowiedzi faktycznie robią wrażenie, jednak jak będzie naprawdę przekonamy się już niebawem.