Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (08/03/01)

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 18:33

Zebraliśmy trochę linków na zachodnie serwisy informacyjne zajmujące się grami, na których możecie znaleźć zapowiedzi i recenzje najnowszych tytułów.

Ubi Soft opóźnia daty wydania gier z GAME Studios

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 15:34

Z najnowszych informacji na temat przejęcia GAME Studio przez Ubi Soft okazuje się, że transakcja spowodowała kłopoty organizacyjne, które odbiją się częściowo na terminach wydań gier. Dzisiaj Ubi Soft podał nowy plan wydawniczy z, którego wynika, że większość tytułów z nowo pozyskanej firmy została przesunięta w przyszłość.

Bonusowe CD w EA Store

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 15:02

Electronic Arts poinformował o promocji przy zakupie najnowszych tytułów: SimCoaster i Black & White. Kupując którąś z tych gier w ich sklepie online EA Store dostaniemy bonusowe CD z dodatkowymi akcesoriami.

Passage 3 - ciekawa gra logiczna w sklepach

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 14:15

Dzisiaj w sklepach pojawiła się gratka dla amatorów rozrywek logiczo-zręcznościowych. Firma Topware wydała właśnie Passage 3, pozycję łączącą elementy takich gier jak Tetris, Domino czy Mahjong.

Everquest - legendarny MMOcRPG wkrótce w Polsce

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 13:48

Już wkrótce pojawi się w Polsce kolejna legendarna gra z gatunku Massivelly Online cRPG. Po ukazaniu się w zeszłym roku na naszym rynku Ultima Online: Reneissance, dystrybuowana przez IM Group, tym razem, dzięki firmie Licomp Empik Multimedia trafi do nas słynny onlinowy cRPG Everquest.

Nowe, interesujące filmy na stronach GRY-OnLine.

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 13:23

Na pewno zauważyliście, że nasz dział Pliki z dnia na dzień powiększa się. Tym razem pragnę zwrócić waszą uwagę na dwa ciekawe filmy, które niedawno tam umieściliśmy.

Ubi Soft kupuje dalej

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 12:57

Ubi Soft, po niedawnym pozyskaniu Red Orb Entertainment oraz niemieckiego Blue Byte (Battle Isle, The Settlers), kupuje następnych producentów gier. Teraz oficjalnie ogłosił przejęcie GAME Studio oraz SSI od Gore Technologies.

Oficjalna brytyjska strona Summonera

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 12:23

Pojawiła się nowa brytyjska oficjalna strona bardzo ciekawie zapowiadającej się gry Summoner. Tytuł, nad którym pracuje zespół Volition Inc., będzie grą akcji rozgrywającą się w świecie fantasy z wieloma elementami zaczerpniętymi z cRPG.

Oficjalna strona Destroyer Command została "zwodowana"...

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 11:59

W trakcie długiego oczekiwaniu na premiery zarówno Silent Huntera 2 i Destroyer Command miłym urozmaiceniem będzie odwiedzenie dopiero co uruchomionej oficjalnej strony tego drugiego tytułu.

Dodatek Ultima Online: Third Dawn trafił do tłoczni

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 11:15

Ta informacja na pewno ucieszy miłośników wirtualnego świata Ultimy, których liczba nad Wisłą systematycznie wzrasta. Co ważne jego polska premiera nie powinna być bardzo opóźniona. Najnowszy dodatek według IM Group będzie dostępny już w kwietniu.

Sojusz amerykańskich herosów

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 10:46

Po wielu latach samotnego występowania w grach, (najczęściej prostych plaformówkach) bohaterowie popularnych zwłaszcza w USA komiksów łącza swoje siły do walki ze złem w najnowszym projekcie Freedom Force.

Marcowe święto...

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 10:30

Czy pamiętacie czasy, w których pierwsi sekretarze jedynej słusznej partii wręczali przodowniczkom pracy czerwone goździki? Przez ten i inne elementy pompatycznej oprawy w poprzednim ustroju bardzo sympatyczne święto (dodam, że obchodzone nie tylko w dawnych krajach komunistycznych...) w dzisiejszych czasach jest traktowane nieco po macoszemu. A szkoda...

Najbliższe premiery w CD Projekt

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 09:33

CD Projekt uaktualnił właśnie swój Plan Wydawniczy. Patrząc na listę najbliższych premier obawiam się, że już wkrótce nasze portfele mogą być nieco lżejsze...