Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 marca 2001

Kto z kim i kiedy, czyli dane o Katrin, bohaterce gry Paradise Cracked

Łosiu, 23 marca 2001, 18:26

W zeszłym tygodniu przedstawiłem wam jedną z głównych bohaterek najnowszej produkcji firmy Buka Entertainment - Paradise Cracked o imieniu Anna. W dniu dzisiejszym przedstawiam wam kolejną bohaterkę tej nadchodzącej gry.

Petycje w sprawie Ultima Worlds Online: Origin

Sznur, 23 marca 2001, 15:41

Wszystkich miłośników gier sieciowych, a przede wszystkim fanów Ultimy Online, zmartwiło zatrzymanie prac nad sequelem Ultima Worlds Online: Origin. Najgorliwsi miłośnicy tego legendarnego MMOcRPG postanowili zaprotestować przeciwko decyzji Electronic Arts.

Duke Nukem Forever po raz ...

Fajek, 23 marca 2001, 15:18

George Broussard z 3D Realms ogłosił, że na targach E3 które rozpoczną się za 54 dni w Los Angeles zostanie pokazany ... Duke Nukem Forever.

The Sims: Balanga już na początku kwietnia

Sznur, 23 marca 2001, 15:07

Polski dystrybutor IM Group określił datę wydania dodatku Balanga do najpopularniejszej symulacji The Sims na 5 kwietnia. Dodatek wzbogaca grę głównie w kontekście organizowania przyjęć, imprez i hulanek dla znajomych.

Odjazdowy engine nadchodzącego Unreal’a II

Łosiu, 23 marca 2001, 14:38

Unreal II jest obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów, ale jak to często bywa w przypadku takich gier jego premiera jest ustawicznie przekładana na coraz to odleglejsze terminy. Sytuacja ta bardzo męczy i irytuje wszystkich oczekujących graczy lecz równocześnie wzmaga naszą wyobraźnię oraz wymagania. Zjawisko to nasila się tym bardziej, gdy dowiadujemy się o takich rzeczach jak dzisiejsze wydarzenie, mianowicie na Game Developers Conference odbywającej się w San Jose firma Epic Games zaprezentowała najnowszą wersję enginu, który zostanie wykorzystany w Unrealu II.

Mimesis Online - nowy sieciowy cRPG

Sznur, 23 marca 2001, 13:50

Kolejni producenci prześcigają się w pomysłach na nowe gry sieciowe przeznaczone do rozgrywki dla tysięcy graczy w jednym wirtualnym świecie. Tym razem szczegóły swojej produkcji przedstawiła firma Tannhauser Gate, pracująca już od roku nad grą Mimesis Online.

Wstaw swój dom do Flight Simulator 2002

Fajek, 23 marca 2001, 13:31

Również na Game Developers Conference (GDC) został ogłoszony pakiet pod nazwą Gmax Game PACK do tworzenia pojazdów, obiektów i elementów w grze Flight Simulator 2002

Caviar 80GB od Western Digital

Fajek, 23 marca 2001, 13:05

Firma Western Digital zaprezentowała 80GB dysk z rodziny Caviar. Jest to największy dysk jaki będzie produkowany przez WD.

Worms World Party niebawem w sklepach!

Fajek, 23 marca 2001, 11:21

Już 4 kwietnia do sklepów trafi kolejna część „robaczych potyczek” pod tytułem Worms World Party.

Aliens vs Predator 2 - pierwsze spojrzenie

Fajek, 23 marca 2001, 10:59

Na Game Developers Conference (GDC) został po raz pierwszy zaprezentowany film z nadchodzącej gry opartej na sadze „Obcy”, czyli Aliens vs Predator 2.

„Pokochasz go jak własnego psa”

Solnica, 23 marca 2001, 10:33

Pod koniec przyszłego tygodnia na półki sklepowe trafi kolejna gra z firmy TopWare. Będzie to GROUCH - gra zręcznościowa w której wcielamy się w postać potężnie zbudowanego, muskularnego ale posiadającego złote serce barbarzyńcy, próbującego odzyskać swoją ukochaną uprowadzoną przez złych ludojadów.

Europa Universalis PL - dodatkowy scenariusz

Solnica, 23 marca 2001, 10:00

Pojawił się nowy scenariusz przeznaczony dla wydanej w ostatnim czasie przez firmę CODA gry strategicznej Europa Universalis. Scenariusz ten zatytułowany "Bitwa o dostęp do Bałtyku 1520 r." został stworzony głównie z myślą o polskich graczach i dostępny jest na zasadach exclusive na stronie sklepu internetowego SOFTBOX.

Wyrzutnia numer jeden, ognia!

Michał Bobrowski, 23 marca 2001, 09:30

Jedną z naszych dzisiejszych „torped” jest zapowiedź długo oczekiwanego Silent Hunter 2, dzięki któremu na własnej skórze odczujemy realia nieograniczonej wojny podwodnej. Przypomnę tylko, że polskim wydawcą tej pozycji jest Play It.

TORN - nowy, trójwymiarowy cRPG z Black Isle Studios

Solnica, 23 marca 2001, 04:05

Firma Black Isle Studios, producent takich pozycji cRPG jak na przykład gra Icewind Dale i wydany niedawno dodatek Heart of Winter, zapowiedziała powstanie kolejnej gry z tego gatunku, tym razem oferującej w pełni trójwymiarowe środowisko w którym toczyć się będzie akcja.

Angielska wersja dema Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 23 marca 2001, 02:52

Kilka dni temu opublikowaliśmy niemieckojęzyczne demo gry Desperados: Wanted Dead or Alive. Dzisiaj na sieci pojawiła się jego wersja angielska, którą również umieściliśmy w naszym dziale Pliki.