Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2001

Cossacks: European War trafia do sklepów

Łosiu, 30 marca 2001, 19:32

Europa Universalis już od pewnego czasu całkowicie nie zagrożona święci zasłużone tryumfy na całym świecie, lecz jej pozycja może zostać poważnie zagrożona przez Cossacks: European War, najnowszą produkcję GSC Game World, która dzisiaj trafiła do sklepów w Wielkiej Brytanii.

Black and White - a jednak wszystko było w porządku

Solnica, 30 marca 2001, 18:58

Nieco wcześniej pisałem, iż na części CD z grą które trafiły do sprzedaży znalazły się omyłkowo nieco starsze, pochodzące z wersji beta pliki. Electronic Arts oficjalnie zaprzeczył tym plotkom i stwierdził, że wszystkie kopie Black and White które trafiły do sklepów są produktami finalnymi.

TalonSoft zapowiada kolejną strategię

Łosiu, 30 marca 2001, 18:17

Firma TalonSoft znana między innymi z takich produkcji jak Age of Sail 2, Jagged Alliance 2 czy Airline Tycoon zapowiedziała wydanie nowej gry - Arab-Israeli Wars.

Black and White - beta czy wersja finalna ?

Solnica, 30 marca 2001, 17:00

Okazało się, iż w wyniku bliżej niesprecyzowanego błędu na części z rozesłanych do sklepów kopii Black and White niektóre z mających się tam znaleźć ostatecznych wersji plików zostały omyłkowo zamienione na nieco starsze, pochodzące z fazy beta.

W polskim wydaniu Fallout Tactics aż 6 CD!

Sznur, 30 marca 2001, 15:32

CD Projekt poinformował, że polska premiera Fallout Tactics, tytułu oczekiwanego przez wielu miłośników post-apokaliptycznego świata, odbędzie się 16 maja.

„Tony, Pan Salieri ma dla ciebie zadanie”

Solnica, 30 marca 2001, 14:27

Pochodzący z Czech zespół Illusion Softworks (autorzy Hidden & Dangerous) przygotowuje obecnie kolejny, ciekawie zapowiadający się tytuł – Mafia. Gra ta przeniesie nas za ocean w czasy eleganckich, ubranych w nienagannie skrojone garnitury gangsterów z „rozpylaczami” ukrytymi pod połami płaszczy.

GROUCH w przyszłym tygodniu w sklepach

Solnica, 30 marca 2001, 14:19

W poniedziałek 2go kwietnia na półkach sklepowych pojawi się GROUCH, wydawana przez firmę TopWare gra zręcznościowa z gatunku TPP (widok z perspektywy trzeciej osoby).

VIA - Coraz większy konkurent dla AMD i Intela

Fajek, 30 marca 2001, 12:50

VIA Technologies, nowy „zawodnik” na rynku procesorów do komputerów typu desktop, ujawniła kilka szczegółów na temat ich nowego procesora Ezra, sukcesora Samuela II.

SEGA tworzy gry dla Xbox'a!

Fajek, 30 marca 2001, 11:48

Na rozpoczynających się targach Tokyo Game Show (TGS), SEGA Corp. ogłosi, że podpisała umowę z firmą Microsoft na dostarczenie jedenastu gier na Xbox’a.

Oficjalna strona Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal

Michał Bobrowski, 30 marca 2001, 10:54

BLACK ISLE Studios uruchomiło oficjalna stronę do bardzo oczekiwanego dodatku do Baldur’s Gate II - Throne of Bhaal. Jak na razie zawartość, tej strony jest dość skromna, gdyż zawiera tylko podstawowe dane o grze, FAQ i niewielką liczbę screenshot’ów.

Half-Life: Blue Shift zapowiedziany!

Fajek, 30 marca 2001, 09:56

Sierra Studios oficjalnie zapowiedziała dodatek do znanej na całym świecie gry Half-Life, pod tytułem Blue Shift.

Zapowiedź czasopisma „io”

Michał Bobrowski, 30 marca 2001, 09:52

Zapraszamy was do zapoznania się z zawartością najbliższego, kwietniowego numeru czasopisma „io”. Jest to kolejna pozycja poświęcona problematyce gier komputerowych umieszczona w naszym Przeglądzie Prasy.

Zapowiedziano nową wersję gry na podstawie powieści Autostradą przez Galaktykę

Sznur, 30 marca 2001, 09:35

Zapewne niektórzy z Was pamiętają jeszcze pierwszą grę sprzed lat opartą na prozie Douglasa Adamsa. Humorystyczna i prześmiewcza powieść "Autostopem przez Galaktykę" była jedną z najzabawniejszych historii science-fiction jakie powstały, a która sprzedała się w 15 mln egzemplarzy na całym świecie (kontynuacją była powieść "Restauracja na końcu Wszechświata").

Darmowa gra z serii Creatures

Mariusz Klamra, 30 marca 2001, 07:30

Wszystkim miłośnikom gier z serii Creatures, sztucznego życia czy cyber-zwierzątek polecamy nową produkcję firmy Creatures Lab – Creatures Docking Station. Co najważniejsze – gra jest za darmo.