Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2001

Oficjalna strona Destroyer Command

Tomasz Pyzioł, 11 marca 2001, 15:57

Strategic Simulation Inc. otworzyło oficjalną stronę Destroyer Command, nowego symulatora bitew morskich z czasów II Wojny Światowej. W grze będziemy dowodzić niszczycielami biorącymi udział w morskich operacjach wojskowych na Atlantyku i Pacyfiku.

Nowy akcelerator Hercules 3D Prophet 4500

Tomasz Pyzioł, 11 marca 2001, 15:55

Hercules przedstawił specyfikację swojego najnowszego dziecka, karty 3D Phrophet 4500. Karta ma wspierać Tile Based Rendering (TBR), anti-aliasing w trybie pełnoekranowym, oraz 8-warstwowy multi-texturing.

Oficjalna strona Tropico

Tomasz Pyzioł, 11 marca 2001, 11:26

Zachodni wydawca strategiczno-logicznej gry Tropico otworzył oficjalną stronę gry. W grze, nad którą pracuje zespół PopTop, wcielamy się w rolę karaibskiego dyktatora i przejmujemy władzę na jednej z ubogich wysp archipelagu. Odpowiednio zarządzając musimy doprowadzić do rozkwitu naszego mini państewka.

Nowa, niższa cena konsoli Dreamcast

Przemysław Bartula, 11 marca 2001, 11:08

Co prawda firma Sega w związku ze stratami finansowymi zaprzestaje produkcji konsol Dreamcast, jednak sama konsola nadal znajduje się w sprzedaży, a ponadto posiada spore zaplecze w postaci wielu interesujących gier. Już samo to stanowi o jej niewątpliwej atrakcyjności dla gracza, a na dodatek z dniem pierwszego marca atrakcyjność ta dodatkowo wzrosła, ponieważ oficjalna cena konsoli spadła do poziomu 699 PLN.

Genialny pomysł autorstwa byłych policjantów

Przemysław Bartula, 11 marca 2001, 10:49

Jak to mówią dla chcącego nic trudnego. I właśnie chyba to przysłowie kierowało poczynaniami kilku emerytowanych policjantów z Los Angeles. Postanowili bowiem, iż otworzą pierwszą na świecie stronę aukcyjną sprzedającą rzeczy pochodzące z przestępstw i kradzieży, obecnie zalegających w policyjnych magazynach.

VooDoo - wraca!!!!!

Przemysław Bartula, 11 marca 2001, 10:36

Wszystkich miłośników legendarnego VooDoo zasmuciła wiadomość o wykupieniu firmy 3DFx przez swojego największego konkurenta firmę nVidia. Jednak sytuacja samych kart graficznych cały czas się zmienia, początkowo miano całkowicie zaprzestać produkcji oraz ich wsparcia technicznego, później ogłoszono o planowanej kontynuacji wsparcia do roku 2002, a teraz pojawiła się perspektywa ich dalszej sprzedaży i produkcji.