Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 marca 2001

Postacie i potwory w Mage Lords

Sznur, 29 marca 2001, 17:55

Firma Kinesoft, producent nowego RTS zatytułowanego Mage Lords, uaktualniła stronę gry o dokładną specyfikację postaci i potworów. W grze jako Mage Lord rozbudowujemy swoje imperium, prowadzimy oddziały do walki, używamy wszelkich arkanów magii i odkrywamy tajemnicze moce, które mogą pomóc nam w ostatecznym zwycięstwie.

Nowa technologia firmy SunComm - czyżby zmierzch formatu MP3

Łosiu, 29 marca 2001, 17:43

Patrząc na działania wszystkich wielkich firm tego świata nie da się ukryć, że pragną tylko jednego – całkowicie zniszczyć i zdeptać komputerowy standard zapisywania dźwięku MP3. Do niedawna wszystko było pięknie, wszyscy użytkownicy na całym świcie mogli wymieniać się swoimi zbiorami muzycznymi i cieszyć się życiem, aż zaczęto nękać Napstera, zabraniać wymiany nagrań, a teraz jakby tego było mało płyty audio będą zabezpieczone przed ściąganiem z nich nagrań i późniejszą konwersją na format MP3.

Ultima Online: Third Dawn ... wydana

Fajek, 29 marca 2001, 16:59

Świat Ultimy wchodzi w nowy wymiar za sprawą Ultima Online: Third Dawn. Czy wypełni ona pustkę w naszych sercach powstałą na skutek odwołania Ultima Worlds Online: Origin? Prawdopodobnie nie, jednak na pewno warto zagrać w grę która dla 230 tysięcy ludzi jest czymś wyjątkowym.

[PRGK-E] vs GRY-OnLine: odsłona druga

Soulcatcher, 29 marca 2001, 16:32

Redakcja GRY-OnLine miała wczoraj okazję i przyjemność po raz drugi zmierzyć się w sparringowym meczu Counter Strike z przedstawicielami klanu [PRGK]. Odwet choć nie do końca skuteczny był słodki ...

Powrót do przeszłości - recenzja Might & Magic VI

Solnica, 29 marca 2001, 15:26

Dzisiaj mamy dla Was recenzję pozycji nieco starszej bo wydanej już jakiś czas temu ale za to przez wiele osób uważanej za jedną z lepszych o ile nie najlepszą grę z gatunku cRPG. Mowa oczywiście o szóstej, noszącej podtytuł The Mandate of Heaven części osławionej serii Might & Magic.

Kto z kim i kiedy, czyli dane o Dinarze, bohaterce gry Paradise Cracked

Łosiu, 29 marca 2001, 14:27

Nieustannie zbliża się okres, w którym zostanie wydana najnowsza gra firmy Buka Entertainment - Paradise Cracked. Z każdym tygodniem przedostają się do naszej wiadomości nowe informacje dotyczące kolejnych postaci gry, tak więc jak co tydzień przedstawiam wam jej dane osobowe.

Zapowiedź "America: No Peace Beyond The Line"

Fajek, 29 marca 2001, 14:20

Jeśli lubisz gry strategiczne i interesuje Cię historia Ameryki Północnej powinieneś przeczytać zapowiedź gry America: No Peace Beyond The Line.

Pojawiła się poważna konkurencja dla Counter-Strike

Sznur, 29 marca 2001, 13:40

Sierra Studios wydała dzisiaj następcę doskonałej gry taktycznej do sieciowej rozgrywki wieloosobowej, która może zagrozić popularności takich tytułów jak Counter-Strike czy Unreal Tournament.

eXtra Gra powraca !!! Giants: Obywatel Kabuto za 29.90 PLN

Solnica, 29 marca 2001, 12:58

Zapewne większość z Was pamięta pierwszy numer eXtra Gry który ukazał się w czerwcu zeszłego roku, wzbudzając przy okazji wiele kontrowersji związanych z obniżeniem ceny oryginalnego produktu poniżej cen wersji pirackich. W wyniku wszystkich tych zawirowań projekt został zawieszony, jednakże firma CD Projekt postanowiła wznowić wydanie tego tytułu a co ciekawsze numer 01/2001 zawierał będzie zbierającą wiele pochwał grę Giants: Obywatel Kabuto.

Nowy Duron i Celeron w przyszłym tygodniu

Fajek, 29 marca 2001, 10:59

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera dwóch nowych procesorów: Duron 900 z firmy AMD i Celeron 850 Intela.

"Niewidzialne uaktualnienia"

Fajek, 29 marca 2001, 10:18

Nowy system operacyjny firmy Microsoft, Windows XP, ma być pod wieloma względami przełomowy. Jednym z „tych” przełomów będzie tajemniczo nazwana funkcja „niewidzialnych uaktualnień”.

Polataj Harrierem...

Michał Bobrowski, 29 marca 2001, 10:17

Programiści z Alpha Simulations ukończyli i za pośrednictwem firmy Just Flight wydali kolejny ciekawy dodatek do najnowszych symulatorów Microsoftu – Harrier Jump Jet. Dzięki niemu będziemy mogli wziąć czynny udział w konflikcie o Falklandy pomiędzy Wielką Brytanią a Argentyną w 1982 roku.

Rune: The Halls of Valhalla „ozłocony”

Solnica, 29 marca 2001, 09:36

The Halls of Valhalla - oficjalny dodatek do Rune (może działać również jako niezależna gra) został ukończony i trafił do tłoczni do powielania. W sklepach ukaże się najprawdopodobniej w okolicach 24 kwietnia.

Premiera Battle Isle 4: The Andosia War

Michał Bobrowski, 29 marca 2001, 09:20

CD Projekt poinformował, że ich najnowsza kombinacja strategii turowej i czasu rzeczywistego - Battle Isle 4: The Andosia War trafiła do sklepów! Tradycyjnie już została ona wydana w polskiej wersji językowej, a cenę ustalono na poziomie 99.90 zł. Jako niespodziankę firma CD Projekt do każdego pudełka dołączyła pełną polską wersję gry Incubation!

Diablo 2: Lord of Destruction - open beta test

Solnica, 29 marca 2001, 09:15

Już za kilka dni rozpoczną się zapisy do otwartych beta testów tworzonego przez Blizzard Entertainment dodatku do Diablo 2, zatytułowanego Lord of Destruction.