Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 marca 2001

Kto z kim i kiedy, czyli dane o Annie, bohaterce gry Paradise Cracked

Przemysław Bartula, 19 marca 2001, 20:34

Już od jakiegoś czasu za naszą wschodnią granicą programiści z firmy Buka Entertainment nieustannie pracują nad stworzeniem gry Paradise Cracked. Jak wiadomo będzie ona interesującym połączeniem gatunków cRPG i strategii turowych, coś na kształt Fallout skrzyżowanego z X-COM. W dniu dzisiejszym nasza wiedza o niej poszerzyła się o informacje dotyczące jednej z głównej postaci gry.

Czy Carmen Blake przebije Larę Croft?

Tomasz Pyzioł, 19 marca 2001, 19:59

Brytyjski zespół SCi Games pracuje na ciekawą grą akcji Titanium Angels, której akcja rozgrywać się będzie w alternatywnej rzeczywistości. W grze będziemy mogli wcielić się w postać super dziewczyny - najemnika, Carmen Blake. Towarzyszyć jej będzie Titan, inteligentny pojazd wielofunkcyjny posiadający własną świadomość.

Tribes 2 przybrało kolor złoty!

Fajek, 19 marca 2001, 19:42

Tribes 2, długo oczekiwana gra z gatunku First Person Shooter nareszcie trafiła do tłoczni!

Zinedine Zidane wbiega na ekrany komputerów

Janusz Burda, 19 marca 2001, 19:13

Włoski producent gier, firma Trecision poinformowała o podpisaniu umowy z firmą Cryo – francuskim wydawcą, na mocy którego powstanie symulator piłki nożnej – Zidane Football Generation.

Nowa strona dla prawdziwych strategów

Michał Bobrowski, 19 marca 2001, 17:11

W dniu dzisiejszym uruchomiona została bardzo ciekawa strona poświęcona trzem, niezwykle ciekawym pozycjom strategicznym stworzonym na tym samym engine: Sid Meier's Gettysburg, Antietam i Waterloo: Napoleon's Last Battle.

Antz Racing - insekty na start

Janusz Burda, 19 marca 2001, 15:08

Empire Interactive i LSP zapowiedziały powstanie nowych wyścigów, których akcja toczyć się będzie w realiach znanych z goszczącego już jakiś czas temu na ekranach naszych kin filmu animowanego „Mrówka Z” (Antz).

Human Head zapowiedział dodatek do Rune

Tomasz Pyzioł, 19 marca 2001, 13:14

Human Head Studios postanowiło zrobić dodatek do Rune, bardzo popularnej gry akcji opartej na engine Unreal Tournament. Add-on znacznie rozszerzy oryginalny produkt o nowe mapy, bronie, pozwalając prowadzić wieloosobowe walki wręcz w sieci LAN lub przez Internet w dwóch nowych trybach: Arena i HeadBall.

Postrzelaj w kosmosie wraz z Zero-G Marines

Fajek, 19 marca 2001, 10:47

Wszyscy miłośnicy strzelanek pierwszoosbowych nie powinni mieć powodów do narzekań gdyż gier z ich ulubionego gatunku jest na rynku cała masa. Czy kolejna gra z gatunku FPS osiągnie sukces na i tak już zapchanym poletku shooter’ów?

Recenzja NBA Live 2001

Janusz Burda, 19 marca 2001, 10:44

Umieściliśmy dziś na naszych stronach recenzję najnowszej odsłony komputerowej koszykówki z Electronic Arts – NBA Live 2001. Data premiery tego tytułu była wielokrotnie przekładana, wreszcie jednak ujrzał on światło dzienne. Czy warto było czekać? Zapraszam do lektury recenzji.

Sacrifice konkurs jednodniowy - wyniki

Wojciech Antonowicz, 19 marca 2001, 10:43

Cieszy nas pozytywny odzew z waszej strony na nasz pomysł konkursów jednodniowych. Spodziewajcie się następnych.

Emailowy debiut Co Do Games - Laser Squad Nemesis

Przemysław Bartula, 19 marca 2001, 08:32

Jeszcze do niedawna zespół Mythos Games, mający w swych szeregach Julian’a Gollup’a współtwórcę niezapomnianej serii X-COM pracował nad grą Dreamland Chronicles. Jednak z powodu cofnięcia poparcia wydawców dla tego projektu oraz związanego z tym braku gotówki, parce nad nim zostały przerwane. Mimo tego zespół nie załamał się, założył nową firmę Co Do Games i rozpoczął pracę nad nową grą Laser Squad Nemesis.