Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2001

1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda

Soulcatcher, 17 marca 2001, 18:49

Postanowiliśmy wprowadzić tradycję niezapowiedzianych konkursów jednodniowych. Mają one uhonorować wiernych czytelników Części Informacyjnej GRY-OnLine.

Desperados: Wanted Dead or Alive - Demo

Solnica, 17 marca 2001, 14:46

Na sieci pojawiło się demo Desperados: Wanted Dead or Alive, gry która wyglądem bardzo przypomina odnoszącego w swoim czasie wielkie sukcesy Commandos’a, ale przenosi nas kilkadziesiąt lat wstecz w stosunku do tej pierwszej w realia Dzikiego Zachodu.

Settlers IV - my już gramy, inni jeszcze czekają

Solnica, 17 marca 2001, 14:06

Settlers IV to przykład gry która jako jedna z niewielu produkcji zachodnich pojawiła się w pierwszej kolejności w Niemczech (to chyba oczywiste, gdyż tworzący ją zespół Blue Byte ma tam swoją siedzibę) a zaraz potem w Polsce.

Klockowe wyścigi...

Michał Bobrowski, 17 marca 2001, 13:32

Dobrą wiadomość dla miłośników klocków LEGO ma IM Group. Już w kwietniu za sprawą tego dystrybutora zostanie wydana w Polsce LEGO Stunt Rally – osadzone w świecie najpopularniejszych klocków wyścigi kaskaderskie. Ta pozycja ukaże się (co zresztą staje się już standardem...) w polskiej wersji językowej.

Co możemy przeczytać w Clicku!?

Michał Bobrowski, 17 marca 2001, 12:28

W dniu dzisiejszym w naszym dziale Przegląd Prasy został mocno zaktualizowany spis numerów popularnego czasopisma Click!. Oczywiście nie zabrakło również najnowszego, tegorocznego szóstego numeru tego tytułu.

Kolejna rasa w Star Wars: Galaxies (17/03/01)

Michał Bobrowski, 17 marca 2001, 12:10

Już wkrótce będziemy znać komplet wszystkich ośmiu ras, w które będziemy mogli się wcielić w wielkiej produkcji massive multiplayer online – Star Wars: Galaxies. Szóstą ujawnioną rasą są...

I znów o dodatkach lotniczych...

Michał Bobrowski, 17 marca 2001, 11:43

Symulatory lotu, zwłaszcza te wydane przez Microsoft na całym świecie mają dziesiątki wielbicieli, czego efektem są opracowywane przez entuzjastów rozmaite dodatki: nowe samoloty, nowe misje, ulepszone kokpity, nowe tereny i wiele, wiele innych drobiazgów. Dzisiaj waszą uwagę chciałem zwrócić na pracę zespołu Project Open Sky – miłośników MS Flight Simulator 2000.