Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 marca 2001

X-Isle: Polowanie na dinozaury

Fajek, 4 marca 2001, 18:07

Niemiecka firma Crytek przedstawiła screeny ze swojej najnowszej strzelanki FPP pod tajemniczo brzmiącym tytułem X-Isle.

Coraz szybsze nagrywarki CDR/RW

Fajek, 4 marca 2001, 17:31

Na rynku, jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne modele nagrywarek CDR i CDRW. Do niedawna standardem był zapis 4x, jednak od jakiś dwóch lat możemy zaobserwować szaleńczy wyścig producentów tego typu sprzętu w pogoni za coraz to większymi prędkościami zapisu.

AMD nie poleca Abita?

Fajek, 4 marca 2001, 16:27

Już w czwartek dotarły do nas pogłoski jakoby firma Advanced Micro Devices (AMD) miała zamiar wycofać się z rekomendowania wszystkich płyt firmy Abit pod platformę Socket A.

Nowa gra firmy Spiderweb Software

Przemysław Bartula, 4 marca 2001, 12:22

Spiderweb Software zapowiedziało wydanie nowej gry Geneforge. Będzie to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona zostanie w fantastycznej krainie od wieków rządzonej przez tajemniczą magiczną gildię.

Uaktualnienie Windows 2000

Przemysław Bartula, 4 marca 2001, 12:01

Jeżeli jesteście użytkownikami Windows 2000 i cierpicie okropne męki związane z niekompatybilnością wielu gier, to ta wiadomość niezmiernie was ucieszy. Mianowicie wielki Microsoft wypuścił nowe uaktualnienie usuwające niekompatybilności dwutysięcznych okienek z kolejnymi dwudziestoma trzema grami.

Beta test darmowej gry internetowej - Droidarena

Przemysław Bartula, 4 marca 2001, 11:45

W ostatnim czasie powoli daje się zauważyć budzący się po latach izolacji potencjał europy wschodniej. Ciągle powstają nowe firmy trudniące się tworzeniem gier komputerowych i to nie jakichś kiepskich lecz całkiem udanych niczym nie ustępujących zachodniej konkurencji. Tym razem dała o sobie znać węgierska firma Digital Adrenaline Injections pracująca obecnie nad nową, darmową grą Droidarena, ogłaszając nabór na beta testerów.