Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 marca 2001

Pokonaj swojego szefa w rycerskim pojedynku

Sznur, 28 marca 2001, 17:26

Zauważyliśmy, że dużą popularnością w Internecie cieszą się darmowe gry WEB (vide wiele wątków na naszym forum dyskusyjnym). Pomimo, iż większość z nich powstaje dzięki przeróżnym zapaleńcom, okazuje się że także większe firmy, zajęły się tego typu grami.

VIA mówi: mamy! , a Intel na to: Nie pozwalam!

Fajek, 28 marca 2001, 17:12

VIA zakomunikowała na targach CeBit, że ma gotowy i w pełni sprawny chipset PX266 obsługujący procesory Pentium 4 Intela. Wiec czemu nie decyduje się na wprowadzenie ich do sprzedaży? Powody są dwa ...

Dlaczego gry na PC nie umrą

Sznur, 28 marca 2001, 16:31

Nie tak dawno IGN zamieścił artykuł prognozujący rychłą śmierć gier przeznaczonych na platformę PC, argumentując m.in. skomplikowaną architekturą naszych blaszaków i niską ilością sprzedanych egzemplarzy. Z opinią tą polemizuje Johnatan Clayborn w artykule "Dlaczego gry na PC nie umrą" zamieszczonym na Adrenaline Vault.

Pepperoni raz proszę - poradnik do Pizza Connection 2

Solnica, 28 marca 2001, 15:47

Zamieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej w ostatnim czasie przez CD Projekt gry Pizza Connection 2. Jego autor zamieścił w nim szereg cennych uwag które pomogą Wam w przeistoczeniu się z początkującego menadżera w największego potentata na rynku pizzeri.

Upgrade do Flankera już dostępny!

Michał Bobrowski, 28 marca 2001, 14:32

Po dłuższym okresie oczekiwania miłośnicy tej pozycji doczekali się w końcu na zapowiadany upgrade. Na oficjalnej stronie tej gry został właśnie udostępniony do pobrania kompletny patch do tego symulatora uaktualniający go do wersji 2.5.

Zapowiedź Myst III: Exile

Solnica, 28 marca 2001, 12:29

Światowa premiera Myst III: Exile zapowiedziana jest na 7-ego maja. Niedługo później, za pośrednictwem firmy Play It!, gra ta powinna ukazać się również w Polsce. Już dziś dzięki umieszczonej na naszych stronach zapowiedzi będziecie mogli nieco bliżej zapoznać się z tym tytułem.

Muzyka z Tribes 2

Fajek, 28 marca 2001, 11:46

Tribes 2 nadchodzi wielkimi krokami, pomimo, że ostatnio nawet przedłużyła się faza „beta” tej świetnie zapowiadającej się gry z gatunku „taktycznej, zespołowej gry akcji”.

Konkurencja dla Linuxa?

Fajek, 28 marca 2001, 10:46

Wraz z nowym systemem Windows, Microsoft chce być konkurencyjny dla serwerów WWW opartych na Linuxie.

Fallout Tactics - patch gigant

Solnica, 28 marca 2001, 09:40

Patrząc jedynie na rozmiar pliku można by sądzić że jest to na przykład wersja demo jakiejś obszernej gry. Nic bardziej mylnego, okazuje się że ten zajmujący ponad 75MB plik jest jedynie zwykłym uaktualnieniem (patch) do najnowszej wydanej przez Interplay gry Fallout Tactics.

Desert Fox-Desert Rats - wyśmienita pozycja dla miłośników strategii

Łosiu, 28 marca 2001, 08:31

Nie wiem czy wszyscy słyszeliście o wyśmienitej strategicznej grze Combat Mission: Beyond Overlord, ale sądząc po jej siódmym miejscu na naszej liście przebojów powoli, mimo uboższej niż u konkurencji oprawy graficznej oraz utrudnionej dostępności (tylko z witryny producenta) znajduje ona zasłużone uznanie w gustach strategów. Dzisiaj dla wszystkich jej zwolenników mam interesującą wiadomość, mianowicie zespół DFDR Group wypościł tzw. moda tej strategii noszącego nazwę Desert Fox-Desert Rats.

Trade Empires – nowa strategiczno-ekonomiczna gra firmy Frog City Software

Łosiu, 28 marca 2001, 07:59

Miłośnicy wszelkiego rodzaju gier strategiczno-ekonomicznych na pewno słyszeli o głośnej serii Imperialism, tworzonej przez firmę Frog City Software. Tym razem firma ta postanowiła stworzyć coś nowego i obecne pracuje nad świeżutką grą Trade Empires.

Trzy nowe, ciekawe gry trafiły do sklepów

Solnica, 28 marca 2001, 00:22

W ostatnim czasie jak grzyby po deszczu na półkach sklepowych zaczynają pojawiać się kolejne nowe, ciekawe gry. Od nie tak dawna niektórzy szczęśliwcy mają możliwość grania np. w Fallout Tactics a tymczasem dzisiaj do sklepów trafiły trzy kolejne, bardzo interesujące tytuły. Jednym z nich jest gra na którą już ponad dwa lata czekają tysiące graczy z całego świata.