Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 marca 2001

Nowe interesujące pliki na GRY-OnLine

Janusz Burda, 3 marca 2001, 21:25

Dążąc do doskonałości :-) staramy się w miarę na bieżąco zamieszczać na naszym serwerze świeżutkie pliki do ściągnięcia. W ciągu ostatnich 2-3 dni na sieci pojawiło się kilka interesujących dem nowych gier, uaktualnień, itp. Dziś najciekawsze z nich znajdziecie również w naszym dziale Pliki.

Seraphim - nowa gra twórców Septerra Core

Fajek, 3 marca 2001, 20:36

Valkyrie Studios, twórca gry Septerra Core należącej do gatunku „action RPG”, pracuje aktualnie nad grą o anielsko brzmiącym tytule Seraphin.

Ponad 5000 głosów oddanych na Listę Przebojów GRY-OnLine

Mariusz Klamra, 3 marca 2001, 20:23

Popularność Listy Przebojów GRY-OnLine przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch miesięcy oddaliście ponad 5 tysięcy głosów (aktualnie 5.051), czas więc na małe podsumowanie.

Oszałamiająco niskie ceny pamięci

Fajek, 3 marca 2001, 20:04

Od kilku miesięcy ceny pamięci systematycznie spadają. Jest to idealny powód do zakupu kolejnej „kostki”, zważywszy na fakt iż apetyt dzisiejszych aplikacji i gier jest więcej niż duży.

Cywilizacja jako RTS, czyli Empire Earth

Fajek, 3 marca 2001, 10:47

Sierra Studios wraz ze Stainless Steel Studios zapowiedziała grę z gatunku strategii czasu rzeczywistego p.t. Empire Earth, opartą na koncepcji Cywilizacji Sid Meier’a.

Szczególne wpisy do Encyklopedii

Przemysław Bartula, 3 marca 2001, 10:26

Jak zapewne widzicie, nasz zespół redakcyjny ciężko pracuje nad nieustannym rozszerzaniem objętości Encyklopedii Gier. Codziennie niczym Syzyf przeczesuje głębiny Internetu w poszukiwaniu informacji o zarówno nowych jak i starych tytułach, tak abyście zawsze mogli znaleźć coś ciekawego o poszukiwanych grach.

Konkurencja dla 3DMark'a?

Fajek, 3 marca 2001, 10:10

Każdy, kto po zakupie nowego procesora lub karty graficznej chciał sprawdzić przyrost mocy swojego komputera sięgał po jeden z „benchmarków”, czyli programów sprawdzających wydajność danej maszyny. Najpopularniejszym narzędziem tego typu w środowisku graczy jest zapewne 3DMark firmy MadOnion. Jednak jego popularność może być zagrożona przez coraz częściej pojawiające się konkurencyjne „benchmarki”.

Nowa gra Paradoxu już w sierpniu bieżącego roku

Przemysław Bartula, 3 marca 2001, 10:10

Zapewne wszyscy słyszeliście o święcącej obecnie tryumfy na całym świecie grze Europa Uniwersalis, najnowszym dziełu stosunkowo młodej szwedzkiej firmy Paradox, wcześniej znanej z Dragonfire i Airfix Dogfighter. Nie została ona jeszcze wydana w wielu krajach, a twórcy już pracują nad nowym projektem - grą Valhalla Chronicles.

Cudowna skrzyneczka

Przemysław Bartula, 3 marca 2001, 09:57

Powoli daje się zauważyć pewne znużenie spowodowane ciągłymi sensacyjnymi wiadomościami dotyczącymi nowego GeForce'a 3, cudownego GeForce'a 3, o tym jakiej to on niema wydajności, ile klatek na sekundę wyciąga w Quake’u 3 itp. W związku z tym postanowiłem przedstawić wam coś innego, równie imponującego i rzucającego się w oczy, coś co zawsze znajduje się głęboko pod nogami ciągle jest kopane i niedoceniane – tak, to obudowa.