Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2001

Czasami dobrze jest być trochę za resztą świata

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 20:12

Polscy gracze często narzekają na opóźnienie, z jakim są wydawane gry na naszym rynku. Zapominają jednak, że ma to też swoje dobre strony – oszczędza nam to frustracji, jaka jest udziałem zachodnich graczy stających się mimowolnymi beta-testerami nowych gier. Przykładem na poparcie tej tezy mogą być ostatnio wydane Tribes 2 i Black & White.

Ostatnia szansa na wygranie Europa Universalis

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 18:45

Przypominamy, że tylko do niedzieli trwa konkurs The Fallen, zorganizowany przez nas wspólnie z firmą CODA, a w nim do wygrania 25 gier, w tym 5 egzemplarzy ich najnowszego hitu - Europa Universalis.

Ciekawy cRPG - Avernum 2, a demo już u nas

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 17:39

Firma SpiderWeb Software, znana z produkcji gier cRPG opartych na tradycji MUDów, wydała właśnie swoje najnowsze dzieło – Avernum 2. Chociaż grafika odstaje znacznie od „nowożytnych” produkcji, to twórcom udało się uchwycić niepowtarzalną atmosferę wczesnych cRPG, takich jak Ultima czy Angband.

Kolejny cRPG z Wysp Brytyjskich

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 15:50

Brytyjski producent gier, firma Headfirst Productions, może już wkrótce wyrosnąć na nowego potentata w branży cRPG. Pisaliśmy już o wykupieniu przez nią licencji na gry na podstawie serialu „Załoga G” oraz na bazie systemu RPG „Call of Cthulhu”. Obecnie zakupiła licencję na grę na podstawie innego systemu RPG – „Deadlands”.

Kolejny beta test - tym razem Fighting Legends

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 15:11

Jeśli nie macie jeszcze dość massive multiplayer online, to nadciąga kolejny darmowy beta test, tym razem cRPG pod tytułem Fighting Legends. Pewną nowością w stosunku do innych gier tego typu jest to, że będziemy w niej grali drużyną składającą się z 16 postaci.

AGP 8x pod koniec roku

Fajek, 31 marca 2001, 08:12

Firma ALi, producent chipsetów do komputerów klasy PC ma zamiar wprowadzić jeszcze przed końcem roku układy obsługujące AGP 8x.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (31/03/01)

Tomasz Pyzioł, 31 marca 2001, 07:26

Dzisiejsza porcja linków na zachodnie serwisy informacyjne z pewnością zapewni Wam ciekawą lekturę przez weekend.