Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 kwietnia 2001

Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal - zapowiedź

Solnica, 1 kwietnia 2001, 12:57

Z okazji pierwszego kwietnia (ale to wcale nie jest żart prima aprilisowy) zamieściliśmy dziś na naszych stronach kolejną zapowiedź, tym razem dotyczącą będącego w fazie produkcji oficjalnego dodatku do ulubionej przez wielu z Was gry Baldur’s Gate II.

Duża aktualizacja oficjalnej strony Torn

Mariusz Klamra, 1 kwietnia 2001, 09:30

Przed tygodniem pisaliśmy o nowo otwartej stronie gry Torn -potencjalnego nowego hitu z Black Isle Studios. Nie zawierała ona wtedy zbyt wiele, jednak właśnie ten stan rzeczy się zmienił, i obecnie znajdziecie na niej znacznie więcej ciekawych informacji.

Były hacker zadba, abyśmy kupowali gry Nintendo

Mariusz Klamra, 1 kwietnia 2001, 07:45

Firma Nintendo zdecydowała się na nieortodoksyjne posunięcie, zatrudniając byłego hackera, Mathew Bevana (ksywka Kuji), jak konsultanta ds. marketingu wirusowego swoich gier.

Kolejny ciekawy konkurs – Evil Island

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:14

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CODA. Tym razem konkurs tematycznie związany jest z nadchodzącym hitem – grą Evil Islands, dzięki której miłośnicy gatunku cRPG i strategii na długi czas zapomną o bożym świecie.

Return to Britannia – czy może to być sposób obniżenia naszych rachunków za Internet.

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:10

Ależ się podziało ... Jeszcze niedawno pisałem ze smutkiem o bezsensownym zamknięciu przez EA prawie ukończonego projektu wspaniałej gry Ultima Worlds Online: Origin. A tu dokładnie w rok po oficjalnym opuszczeniu firmy Origin, Richard Garriott któremu dnia 1 kwietnia 2001 skończyła się umowa o poufności informacji z tą właśnie firmą podaje prawdziwe powody zaprzestania prac nad UO2.

Do wygrania 5 Mega Paków The Sims

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:10

Zapraszamy wspólnie z firmą IM Group do wzięcia udziału w konkursie tematycznie poświęconym właśnie tej firmie gdzie nagrodami jest 5 zestawów składających się z: The Sims + oba oficjalne dodatki: Światowe Życie i Balanga.

Będzie Railroad Tycoon 3 (tyle, że pod innym tytułem)

Mariusz Klamra, 1 kwietnia 2001, 00:30

Strategy First, niezależny amerykański wydawca, który ostatnio w szybkim tempie pozyskuje nowe tytuły, ogłosi prawdopodobnie w poniedziałek o podpisaniu umowy z firmą Flying Lab Software na wydanie ich nowej gry – „Rails Across America”, będącej strategiczno – ekonomicznym RTSem wzorowanym na serii Railroad Tycoon.