Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 kwietnia 2001

Wkrótce demo Startopii

Solnica, 25 kwietnia 2001, 18:41

Z opublikowanego niedawno na oficjalnej stronie gry „dziennika twórców” (developer’s diary) wynika, iż prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego miesiąca światło dzienne ujrzy wersja demo gry Startopia.

Oficjalna strona FLY! 2

Fajek, 25 kwietnia 2001, 15:48

Wychodząc naprzeciw nadchodzącej premierze Fly! 2 z firmy Terminal Reality, została otwarta oficjalna strona tej gry.

Eastside Hockey Manager - darmowy manager jeszcze bez polskiej drużyny

Sznur, 25 kwietnia 2001, 15:30

Polscy sportowcy zaczynają odnosić niespodziewane sukcesy w coraz nowszych dyscyplinach. Po wspaniałym sezonie Adama Małysza i świetnym półmetku eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej reprezentacji kraju, zaskoczyli nas hokeiści awansując z grupy B do elitarnej grupy A. Popularność hokeja w wielu krajach bije na głowę inne sporty zespołowe. Tak jest chociażby w Finladii, gdzie grupa zapaleńców zrobiła doskonały manager ligi NHL – Eastside Hockey Manager.

Athlon w notebook'ach

Fajek, 25 kwietnia 2001, 14:43

Firma AMD chcąc utrzymać swoją dominująca pozycję w dostarczaniu procesorów do komputerów przenośnych, wprowadzi w najbliższym czasie nowy procesor przeznaczony właśnie do notebook’ów.

QuickTime 5 na naszych komputerach

Fajek, 25 kwietnia 2001, 14:39

Jak wiadomo firma Apple nie zajmuje się jedynie produkcją komputerów Macintosh ale również tworzeniem różnego rodzaju oprogramowania. I właśnie dziś ukazała się najnowsza wersja QuickTime’a z numerkiem 5.

The Ward: Posłaniec z Przyszłości - Premiera

Solnica, 25 kwietnia 2001, 13:33

Dziś na półki sklepowe trafiła wydawana na naszym rodzimym rynku przez firmę CODA gra przygodowa The Ward: Posłaniec z Przyszłości.

Poradnik Unreal

Łosiu, 25 kwietnia 2001, 12:47

Wszyscy zziajani i ociekający krwią wojownicy dzień w dzień walczący z groźnymi potworami, zmagający się z trudami ciasnych korytarzy i bólem odniesionych ran zróbcie sobie chwilę przerwy i zaglądnijcie do jeszcze cieplutkiego poradnika Unreal’a. Po jego przeczytaniu będziecie lepiej znali tajniki używanej przez was broni oraz słabości waszych przeciwników.

Fighting Legend beta testy

Sznur, 25 kwietnia 2001, 12:41

Zespół Maximum Charisma, pracujący nad Fighting Legends, strategiczną grą massive multiplayer online, już wkrótce planuje przeprowadzenie beta testów. Fighting Legends to połączenie strategii z elementami RPG i akcji. Gracz kontroluje swój oddział żołnierzy prowadząc go do walki z wrogimi jednostkami oraz wykonuje rozmaite zadania zdobywając doświadczenie.

Zapowiedź Cossacks: European Wars

Łosiu, 25 kwietnia 2001, 12:05

Wszystkich miłośników strategii gorąco zapraszam do przeczytania zapowiedzi Cossacks: European Wars, tym bardziej, że jest to druga gra, po Europa Universalis, która ściśle nawiązuje do naszej świetnej przeszłości, gdzie Polska była jedną z największych potęg Europy.

Nagrody dla zwycięzców

Fajek, 25 kwietnia 2001, 10:33

Dziś zakończył się konkurs „CD Junior - Zwariowany Czarodziej”. Nagrodami było 10 gier „Zwariowany Czarodziej” ufundowanych przez firmę CODA.

Hidden and Dangerous 2 oficjalnie zapowiedziany

Łosiu, 25 kwietnia 2001, 08:15

Od czasu, gdy zagrywaliśmy się w Hidden and Dangerous, taktyczną grę akcji osadzoną w czasach II Wojny Światowej minęło już sporo czasu. Wszyscy zaczęli oczekiwać rychłego pojawienia się jej kontynuacji i faktycznie od jakiegoś czasu dało się słyszeć głosy, że będzie, że jest w produkcji, itp. Jednak dopiero teraz GodGames oficjalnie zapowiedział jej wydanie.

Merchant Prince II ostatecznie ukończony

Łosiu, 25 kwietnia 2001, 07:40

Jak poinformował TalonSoft's, nawiasem mówiąc jeden z moich ulubionych wydawców, jego najnowsza gra Merchant Prince II została właśnie ukończona i tym samym weszła w ostatnią fazę produkcji, tzw. Gold.

Księżyc to tylko początek...

Michał Bobrowski, 25 kwietnia 2001, 07:21

Jeżeli chcesz zobaczyć, co kryje prawda... koniecznie weź udział w nowym konkursie The Ward: Posłaniec z Przyszłości. Tym razem nagrodami jest 10 zestawów gier: The Ward + Flojd! Zapraszamy!!!