Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 kwietnia 2001

Heroes of Might & Magic IV po wakacjach

Sznur, 9 kwietnia 2001, 18:58

Od pewnego czasu New World Computing pracuje nad czwartą częścią swojej sztandarowej gry strategicznej Heroes of Might & Magic. Po wyciśnięciu wszystkiego co się dało z trójki (2 dodatki i sześć części Heroes Chronicles opartych na tym samym engine), programiści postanowili nareszcie coś zmienić i udoskonalić.

Bliski ideału? Recenzja Black & White

Solnica, 9 kwietnia 2001, 17:54

Na Black & White musieliśmy czekać długo, nawet bardzo długo... Jednak wszystko wskazuje na to, iż te kilka lat które upłynęło od pojawienia się pierwszych informacji na temat gry nie zostało straconych i w końcu otrzymaliśmy do rąk produkt który ma wszystkie predyspozycje do tego aby stać się prawdziwym przebojem.

Park Jurajski III na targach E3

Fajek, 9 kwietnia 2001, 17:10

Wraz z nadchodzącym filmem Park Jurajski 3, Knowledge Adventure wyda grę pod tym samym tytułem. Jednak wcześniej, bo już na najbliższych targach E3 zostanie ona zaprezentowana publiczności.

Resurrection za dwa tygodnie w sklepach

Solnica, 9 kwietnia 2001, 16:05

23 kwietnia w sklepach pojawi się dystrybuowana w Polsce przez TopWare gra przygodowo – zręcznościowa pt. Resurrection.

Konkurs „Battle Isle 4: The Andosia War” rozstrzygnięty!

Fajek, 9 kwietnia 2001, 13:33

Wczoraj został zakończony konkurs p.t. „Battle Isle 4: The Andosia War”. Nagrody w postaci gier zostały rozlosowane.

Lineage: The BloodPledge - wkrótce koniec beta testów

Solnica, 9 kwietnia 2001, 13:29

Ku końcowi, bo nastąpi to pierwszego maja zbliżają się testy beta koreańskiej gry z gatunku MMORPG - Lineage: The BloodPledge. Po tym terminie wszyscy, którzy brali udział w bezpłatnych testach będą mogli grać jeszcze przez pięć dni i dopiero wtedy ich konta zostaną skasowane.

Zbuduj swoje Królestwo w mroźnych krainach północy

Sznur, 9 kwietnia 2001, 13:16

Cyberlore Studios wydało dodatek do strategicznej gry Majesty zatytułowany The Northern Expansion. Gra jest symulacją średniowiecznego królestwa w świecie fantasy, gdzie rozwijamy swoje włości zaciągając na służbę wielu bohaterów, różnych ras i specjalności.

A,B,C, ..... Z, Z2: Steel Soldiers

Solnica, 9 kwietnia 2001, 12:25

Pierwsza część Z ujrzała światło dzienne w 1996 roku za sprawą wówczas jeszcze mało znanej firmy Bitmap Brothers. Po kilku latach ta sama firma ogłosiła, iż pracuje nad sequelem - grą Z: Steel Soldiers, której to zapowiedź umieściliśmy dziś na naszych stronach.

Groźna konkurencja dla nVidii

Fajek, 9 kwietnia 2001, 11:38

Nowy procesor graficzny Kyro II z firmy STMicroelectronics może w niedługim czasie wyprzeć z rynku układy GeForce 2 MX nVidii.

Nowy poradnik - The Settlers IV

Solnica, 9 kwietnia 2001, 11:13

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, umieszczonym dziś na naszych stronach poradnikiem. Tym razem jego autor postara się przybliżyć Wam, a tym samym ułatwić korzystanie z wydanej niedawno przez CD Projekt, najnowszej, czwartej z kolei odsłony przygód małych osadników – The Settlers IV.

Testy karty opartej na chipie KYRO II

Łosiu, 9 kwietnia 2001, 08:48

Już od jakiegoś czasu szum wokół najnowszego chipu graficznego KYRO II staje się coraz głośniejszy i sięga swym zasięgiem coraz dalej. Trzeba przyznać, że coś w tym jest, ponieważ nie tylko sami użytkownicy spekulują o jego wydajności, ale nawet sam prezes Hercules Technologies publicznie powiedział, iż nVidia w końcu ma czego się bać. A jak to jest naprawdę możecie sami zobaczyć zaglądając na rosyjski serwis Digit-Life, gdzie pojawiły się testy karty opartej na chipie KYRO II.

Wojownicy “Rune: The Halls of Valhalla”

Łosiu, 9 kwietnia 2001, 08:07

Jeżeli spędzaliście całe godziny przy świetnej grze akcji „Rune”, skończyliście ją i teraz ze zniecierpliwieniem oczekujecie pojawienia się dodatku do niej „Rune: The Halls of Valhalla”, to zapewne zainteresuje was fakt pojawienia się 29 obrazów wojowników, na których się w nim natkniecie.

Kolejna odsłona konkursu „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda”

Michał Bobrowski, 9 kwietnia 2001, 07:59

Zapraszamy na kolejny konkurs jednodniowy pod hasłem „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda”. Dzisiaj tematem i jednocześnie nagrodą jest gra „The Sims: Balanga ”, która właśnie trafiła na półki sklepowe. Jej dystrybutorem i zarazem fundatorem nagrody jest firma IM Group. Gra przeznaczona na nagrodę jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej. Krótki termin konkursu to duża szansa na wygraną, spróbujcie!