Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 kwietnia 2001

Nowa klasyczna przygodówka - Runaway: A Road Adventure

Sznur, 23 kwietnia 2001, 18:47

Doskonale zapowiadająca się gra przygodowa hiszpańskiego zespołu Pendulo Studios zostanie wydana w Polsce przez firmę TopWare Interactive. Gra jest klasyczną dwuwymiarową przygodówką z bardzo starannie wykonaną grafiką w wysokiej rozdzielczości.

Persian Wars - nowy RTS

Sznur, 23 kwietnia 2001, 18:20

W planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawił się nowa gra z gatunku RTS – Persian Wars. W grze przeniesiemy się do krainy baśni tysiąca i jednej nocy, gdzie na niezmierzonych, arabskich pustyniach zgromadziły się trzy potężne armie, przybyłe aby walczyć o pierścień Króla Salomona, potężny artefakt zapewniający władzę nad całym światem.

Gratka dla fanów Unreal Tournament

Fajek, 23 kwietnia 2001, 13:38

Pamiętacie ankietę na temat serwerów dedykowanych do gier akcji z gatunku FPS? Jeśli nie to możecie ją sobie zobaczyć w dziale Ankiety. Natomiast mamy dobrą informację dla wszystkich fanów gry Unreal Tournament.

Nowa zapowiedź - Industry Giant II

Solnica, 23 kwietnia 2001, 12:38

Industry Giant II, to jak sam tytuł wskazuje, sequel bardzo udanej strategii ekonomicznej – Industry Giant. Za jego sprawą zostaniemy tym razem przeniesieni w gospodarcze realia Ameryki przełomu XIX i XX wieku, gdzie jako przemysłowi giganci będziemy mieli możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu. Kupując surowce, ustalając produkcję, logistykę i sprzedaż będziemy dążyć do poszerzania działalności i dominacji na rynku.

Zostać zagadanym na śmierć !?

Solnica, 23 kwietnia 2001, 11:40

Okazuje się, że grając w Diablo 2 można zostać wręcz zagadanym na śmierć. Brzmi dziwnie? Już wyjaśniam o co chodzi.

Wyścigi dla „hardcorowych” graczy

Fajek, 23 kwietnia 2001, 11:30

Jest wiele gier które w ten czy inny sposób poruszają tematykę wyścigów samochodów. Natomiast bardzo niewiele tytułów można ze spokojem nazwać „symulator”.

Conflict Zone - Demo

Solnica, 23 kwietnia 2001, 10:38

Conflict Zone to kolejny przedstawiciel z gatunku strategii czasu rzeczywistego, którego akcja tym razem toczy się w niedalekiej przyszłości a tematem jest konflikt pomiędzy dwiema organizacjami: stojącymi po stronie dobra International Corpse of Peace (ICP) i tajnym stowarzyszeniem GHOST.

Pentium 4 1.7GHz już w sprzedaży

Fajek, 23 kwietnia 2001, 10:14

W Japonii na półkach pojawił się najmocniejszy procesor z rodziny Pentium 4. Mowa o wersji 1.7GHz która jednocześnie w dniu dzisiejszym ma swoją premierę.

Prisoner of War, kolejna wojenna pozycja Codemasters

Łosiu, 23 kwietnia 2001, 08:23

Firma Codemasters znana przede wszystkim z tworzenia doskonałych wyścigów samochodowych poinformowała, iż pracuje obecnie nad nową, umiejscowią w realiach II Wojny Światowej grą - Prisoner of War.

Najnowsze wieści o dodatku do Sudden Strike

Łosiu, 23 kwietnia 2001, 07:55

O dodatku do gry Sudden Strike mogliście już przeczytać wielokrotnie, na naszej bądź innych stronach internetowych, jednak jak do tej pory wiadomo o nim było tylko tyle, że się pokaże w bieżącym roku. Teraz ku ogólnej uciesze autorzy zdradzili co będzie on zawierał oraz, że jego oficjalna nazwa brzmi - Sudden Strike Forever.

Różowy Konkurs

Michał Bobrowski, 23 kwietnia 2001, 07:50

Nowe przygody sympatycznego „Różowego Detektywa” już jutro trafią do sklepów, a już dzisiaj na stronie GRY-OnLine możecie wziąć udział w nowym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CD Projekt, oczywiście związanym z grą Na kłopoty Pantera.