Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 kwietnia 2001

Recenzja Amerzone: Testament Odkrywcy

Solnica, 18 kwietnia 2001, 18:16

Czekanie nigdy nie było i nie jest rzeczą przyjemną, tak więc aby umilić sobie ten czas, oczekując na przykład na pojawienie się na półkach sklepowych Schizm: Prawdziwe Wyzwanie (przypominam iż zamieściliśmy dziś na naszych stronach wywiad z jednym z twórców gry) może warto przyjrzeć się innym gatunkowo podobnym pozycjom. Przykładowo może to być wydana na naszym rodzimym rynku przez firmę CODA gra Amerzone: Testament Odkrywcy.

Co nowego w naszym Przeglądzie Prasy

Michał Bobrowski, 18 kwietnia 2001, 17:09

Dzisiaj zapraszamy was do zapoznania się z zawartością nowych numerów dwóch czasopism: Click!-a i Secret Service. W przypadku Click!-a nowy numer już znajdziecie w kioskach, natomiast majowy numer Secret Service pojawi się 27 kwietnia.

Kto pomoże EA w testowaniu Motor City Online?

Fajek, 18 kwietnia 2001, 16:55

Electronic Arts poszukuje beta-testerów do Motor City Online. Będzie to pierwsza gra z gatunku massive multiplayer online poruszająca temat wyścigów samochodowych.

Gamecube opóźnione

Fajek, 18 kwietnia 2001, 15:30

Konsola produkcji Nintendo, mająca w zamierzeniach konkurować z PlayStation 2 i Xbox’em nie wejdzie na rynek w lipcu tak jak przewidywano. Niestety na Gamecube poczekamy najprawdopodobniej do września.

Opublikowaliśmy wywiad z polskimi autorami gier - LK Avalon

Solnica, 18 kwietnia 2001, 14:36

Kontynuując serię wywiadów z polskimi twórcami gier nasz redakcyjny kolega przeprowadził rozmowę z Tomaszem Pazdanem z LK Avalon, której tematem była oczywiście najnowsza produkcja tego zespołu, czyli Schizm: Prawdziwe Wyzwanie.

Poradnik do NBA Live 2001

Solnica, 18 kwietnia 2001, 12:53

Jak pokonać Michaela Jordana? Nic prostszego, a ułatwi Wam to zamieszczony dziś na naszych stronach poradnik, dzięki któremu poznacie wszystkie zawiłości wirtualnego świata NBA i będziecie mogli w pełni cieszyć się z możliwości jakie NBA Live 2001 oddaje w ręce graczy.

Oficjalna strona nowej gry strategicznej - Supreme Ruler 2010

Sznur, 18 kwietnia 2001, 12:16

Battlegoat Studios otworzyło oficjalną stronę Supreme Ruler 2010, poświęconą swojej najnowszej grze strategicznej. Według producenta, Supreme Ruler 2010 będzie inteligentną grą strategiczną nowej generacji, w której połączono strategię wojskową, symulację funkcjonowania świata oraz politykę przy równoczesnym zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji.

Activision kupiło prawa do teleturnieju The Weakest Link

Sznur, 18 kwietnia 2001, 11:34

Na fali popularności różnych teleturniejów telewizyjnych, wiele z nich przeniesiono na ekrany komputerów, z większym lub mniejszym powodzeniem. Typowym przykładem są popularni u nas Milionerzy, których wydał Disney Interactive, czy seria quizów Sierry Online – You don’t know Jack.

VIA C3 w sprzedaży

Fajek, 18 kwietnia 2001, 11:00

W niektórych japońskich sklepach pojawił się w sprzedaży procesor VIA C3 (Samuel II). Przypomnę, że procesor ten miał niedawno premierę na targach CeBit.

Wojna cenowa?

Fajek, 18 kwietnia 2001, 10:30

Czyżby zanosiło się na początek prawdziwej wojny cenowej pomiędzy dwoma gigantami: AMD i Intelem? Wszystko na to wskazuje po zeszłotygodniowej obniżce Intela.

Tajna broń Hitlera

Michał Bobrowski, 18 kwietnia 2001, 10:02

Czy pamiętacie klasyczny już dzisiaj symulator lotów Secret Weapon of Luftwaffe? Dzięki niemu mieliśmy unikalna możliwość przejęcia kontroli nad prototypowymi maszynami niemieckimi, które, z uwagi na fakt, że technologicznie wyprzedzały samoloty alianckie o dobrą dekadę miały szansę zmienić bieg historii. Victory Interactive postanowili wykorzystać ten temat w planowanym, nowym symulatorze lotów związanym z II Wojną Światową, którego akcja toczyć się będzie w... 1946 roku!

Pojawiło się nieoczekiwane "światełko w tunelu"

Michał Bobrowski, 18 kwietnia 2001, 09:19

Wczoraj na niektórych dużych serwisach internetowych specjalizujących się w symulatorach pojawiła się nieoficjalna informacja, która dla wielbicieli tego gatunku brzmi jak najpiękniejsza muzyka. W rozmowie z przedstawicielem strony SimHQ przedstawiciel UbiSoft’u Carl Norman poinformował, że istnieje realna szansa na...

Kolejna faza beta-testów nadchodzącej strategii - Strifeshadow

Łosiu, 18 kwietnia 2001, 08:19

Jakieś dwa miesiące temu miałem przyjemność poinformować was rozpoczęciu przez firmę Ethermoon Entertainment naboru na beta-testerów do pierwszych beta-testów jej nadchodzącej produkcji - Strifeshadow. Teraz znowu mam przyjemność poinformowania was o rozpoczęciu się naboru na beta-testerów, tym razem do drugiej fazy testów tej gry.

Soldier of Fortune II: Double Helix już zimą na ekranach naszych komputerów

Łosiu, 18 kwietnia 2001, 07:50

Znany zachodni wydawca, firma Activision oficjalnie zapowiedziała wydanie kontynuacji gry akcji, Soldier of Fortune, w której to walczyliśmy z grupą terrorystyczną dążącą do zdetonowania głowic nuklearnych, o tytule Soldier of Fortune II: Double Helix.

Nowy, jednodniowy konkurs!

Michał Bobrowski, 18 kwietnia 2001, 07:45

Święta, święta i po świętach, a u nas... kolejna edycja konkursu z cyklu „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda” Dzisiaj tematem i jednocześnie nagrodą jest gra „Clive Barker's Undying”, pozycja, przez którą wielu będzie bało się spać przy zgaszonym świetle. Jej dystrybutorem i zarazem fundatorem nagrody jest firma IM Group. Krótki termin konkursu to duża szansa na wygraną, spróbujcie!