Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 kwietnia 2001

Oficjalna strona Galactic Civilizations

Fajek, 3 kwietnia 2001, 17:27

Stardock Systems uruchomił oficjalną stronę dotyczącą ich najnowszego produktu jakim będzie strategia rozgrywana w kosmosie p.t. Galactic Civilizations.

Fly! 2 - polatamy sobie w trybie multiplayer

Solnica, 3 kwietnia 2001, 17:15

Z najnowszych, podanych przez GodGames informacji wynika, iż w tworzonym przez zespół Terminal Reality symulatorze cywilnym Fly! 2 będzie można polatać sobie w trybie multiplayer.

Nowy Tycoon rodem z Korei

Łosiu, 3 kwietnia 2001, 17:12

Koreański zespół Animedia Entertainment pracujący od pewnego czasu nad strategiczno-ekonomiczną grą Venture Tycoon przedstawił w końcu pierwsze konkretne informacje dotyczące swej produkcji.

AMD Duron 900MHz już w sprzedaży

Fajek, 3 kwietnia 2001, 17:01

Realizując swoje zapowiedzi, firma AMD wprowadza dziś do swojej oferty procesory Duron 900MHz.

Tatuaże do Black & White

Sznur, 3 kwietnia 2001, 16:34

Pojawiły się pierwsze amatorskie gadżety do hitu tego sezonu – Black & White. Serwis Tatoo Word udostępnił bibliotekę tatuaży, którymi możemy przyozdobić hodowane przez nas bóstwa.

Half Life: Counter-Strike - poradnik

Fajek, 3 kwietnia 2001, 15:20

Jaka jest najpopularniejsza gra zespołowa na świecie? Piłka nożna! A najpopularniejsza gra zespołowa w wersji komputerowej? Counter-Strike! A ściślej mówiąc modyfikacja gry Half-Life pod tytułem Counter-Strike.

Zapowiedź Hellboy’a

Łosiu, 3 kwietnia 2001, 13:36

„Jak trudno przenieść komiksową historię na ekrany monitorów, wiedzą chyba wszyscy, którzy podjęli się tego zadania. W miarę udane adaptacje obrazkowych bohaterów na gry komputerowe można policzyć na palcach jednej ręki, a czasy ich świetności przypadają na erę maszyn 8- i 16- bitowych. W późniejszym czasie niechętnie sięgano do komiksowych źródeł, jeszcze rzadziej odnosząc sukcesy (vide Alien vs Predator).” - A czy uda się to firmie Cryo Interactive, która wkrótce wyda grę Hellboy, traktującą o komiksowej serii przygód czerwonego demona, zobaczymy. Póki co możecie się zapoznać się z jej dopiero co opublikowaną zapowiedzią.

The Perimeter - nowa strategia czasu rzeczywistego

Solnica, 3 kwietnia 2001, 12:27

Zespół K-D Labs, autorzy między innymi Moonshine Runners pracują obecnie nad nową strategią czasu rzeczywistego zatytułowaną The Perimeter.

Star Wars Galaxies - to jeszcze nie koniec

Fajek, 3 kwietnia 2001, 12:24

LucasArts i Sony Online przedstawiło tym razem ostatnią rasę w jaką będziemy mogli się wcielić w ich nadchodzącej grze Star Wars Galaxies.

Polacy nie gęsi ... czyli wywiad z polskimi autorami gier - CODA Development

Solnica, 3 kwietnia 2001, 12:04

W dziale Publicystyka mamy dziś dla Was kolejny, gorący materiał - wywiad z Adrianem Chmielarzem z CODA Development dotyczący niezwykle ciekawie zapowiadającego się kosmicznego RTS’a – Starmageddon.

Podróż w głąb Nas

Fajek, 3 kwietnia 2001, 10:24

Na trwających obecnie targach Tokyo Game Show (TGS), została zaprezentowana gra, której akcja rozgrywana jest w ludzkim organizmie.

Zapisy na beta testy Dark Age of Camelot

Łosiu, 3 kwietnia 2001, 07:59

Mythic Entertainment, producent ciekawie zapowiadającego się cRPG „Dark Age of Camelot” przeznaczonego do rozgrywki w trybie massive online multiplayer rozpoczął zapisy na jego trzecią fazę beta testów.

Disney wyda darmową wersję gry Atlantis: The Lost Empire - Search for the Journal

Sznur, 3 kwietnia 2001, 07:46

Disney Interactive postanowił rozszerzyć swoją ofertę skierowaną do dzieci na sieciowe gry komputerowe, promując przy tym swoje najnowsze produkcje filmowe. Pierwszą grą będzie Atlantis: The Lost Empire – Search for the Journal, prequel do historii opowiedzianej w filmie animowanym, który wkroczy na ekrany kin na całym świecie 15 czerwca.