Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 kwietnia 2001

Kolejny sieciowy cRPG w produkcji

Łosiu, 14 kwietnia 2001, 17:04

Ufff, przyznam, że ostatnio czuję się coraz bardziej przytłoczony ilością zapowiedzianych i wydanych gier cRPG – to istny potop. Nie ma dnia bez nowych zapowiedzi, informacji oraz innych tematów związanych z gatunkiem cRPG. Nie inaczej jest i dzisiaj, ponieważ doszły do mnie wieści o najnowszej produkcji kanadyjskiego zespołu Fate Studios - Charr: The Grimm Fate.

Sid Meier pracuje nad nowymi Simsami

Mariusz Klamra, 14 kwietnia 2001, 15:15

Na oficjalnej stronie The Sims pojawiła się niezwykle interesująca informacja – Sid Meier, producent legendarnych już gier (Cywilizacja, Gettysburg, Alfa Centauri), i jego firma Firaxis wspólnie z Maxis rozpoczęli pracę nad nowym tytułem z serii The Sims.

Popularne Beta Testy - „Diabełek” na fali

Solnica, 14 kwietnia 2001, 15:03

Pomimo, iż wiele osób niezbyt przychylnie wyraża się o ostatniej produkcji Blizzarda, to tytuł ten a właściwie najnowszy, oficjalny dodatek do niego, noszący podtytuł Lord of Destruction (Pan Zniszczenia) cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Świadczy o tym na przykład liczba chętnych, którzy pragną wziąć udział w jego beta testach.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (14/04/01)

Sznur, 14 kwietnia 2001, 12:17

Minął następny tydzień i pojawiły się kolejne nowe materiały na temat gier. W recenzjach prym wiodą hity z najwyższych miejsc sprzedaży czyli Black & White, Serious Sam i Tribe 2. Natomiast wśród zapowiedzi największe zamieszanie powstało wśród dodatków do Command & Conquere. Znajdziecie również linki do ciekawych materiałów na temat TORN, Unreal 2 i Robin Hood: Defender of the Crown.