Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 kwietnia 2001

Świąteczny konkurs z Logitech'em

Fajek, 12 kwietnia 2001, 20:31

Aby Święta były jeszcze weselsze proponujemy wam wzięcie udziału w naszym „Świątecznym Konkursie” i wygranie atrakcyjnych nagród.

Świat Everquest jako komiks

Sznur, 12 kwietnia 2001, 17:40

Jeden z najpopularniejszych tytułów massivelly online multiplayer– Everquest, zostanie wkrótce przeniesiony w świat komiksu. Przebój Sony Entertainment i Verant Interactive może pochwalić się setkami tysięcy graczy online, z których większość wiernie towarzyszy grze od początku jej istnienia.

Dungeon Slaves odwołany

Fajek, 12 kwietnia 2001, 17:00

Po wcześniejszym odwołaniu Ramnathep, niemiecka firma enjoy Entertainment odwołała również swój kolejny projekt Dungeon Slaves.

Catan niedługo w sprzedaży

Fajek, 12 kwietnia 2001, 14:50

Jak informuje TopWare Poland, dzisiaj do tłoczni powędrowała płyta z grą CATAN. W sklepach ma ona ukazać się 25 kwietnia.

Europejska ekspansja trwa

Sznur, 12 kwietnia 2001, 13:01

Europejskie firmy coraz bardziej zainteresowane są rynkiem amerykańskim. Po szybkim wzroście niemieckiego wydawcy CDV Software (Sudden Strike, Cossacks), oraz austriackiego JoWood Production (Industry Giant, Traffic Giant, Thandor), nadszedł czas na Szwedów.

Nowe karty na układach GeForce 2 MX200/400

Fajek, 12 kwietnia 2001, 11:03

W niedługim okresie od pojawienia się układów nVidii z serii MX200 i MX400 na rynek zostają wprowadzane karty oparte na tych kościach.

Nowe konkursy na łamach Gry-OnLine

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 10:08

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych dwóch konkursach zorganizowanych wspólnie z firmą Licomp Empik Multimedia oraz z nowym czasopismem CD Junior. Tematycznie konkursy związane są z grami przeznaczonymi dla odbiorców z dwóch kategorii wiekowych, tych mniejszych z grą Zwariowany Czarodziej oraz tych większych z Deep Fighter.

Warrior Kings - czyżby raj dla strategów?

Solnica, 12 kwietnia 2001, 09:52

Warrior Kings, najnowsze dziecko zespołu Black Cactus ma wszelkie predyspozycje do tego aby stać się jednym z ciekawszych tytułów tego roku. Jeżeli ciekawi jesteście dlaczego tak twierdzę, to po garść argumentów zapraszam do świeżutkiej, umieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi tej gry.

Worms World Party - Polska premiera

Solnica, 12 kwietnia 2001, 09:26

W sklepach na terenie całego kraju pojawiła się najnowsza wersja gry z sympatycznymi robakami w roli głównej – Worms World Party.

Tropico ozłocone

Solnica, 12 kwietnia 2001, 08:57

Proces produkcyjny kolejnej, ciekawie zapowiadającej się gry strategicznej - Tropico, doczekał się statusu gold, tak więc jej płyta matka trafiła do tłoczenia i wkrótce tytuł ten powinien pojawić się na półkach sklepowych.

Oficjalny dodatek do Zeus: Master of Olympus

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 08:24

Firma Sierra powiadomiła o tym, że już w niedalekiej przyszłości wyda dodatek do gry Zeus: Master of Olympus, której to polska lokalizacja doczekała się rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej jako materiału dydaktycznego do nauki historii na poziomie gimnazjum i szkoły ponadpodstawowej.

Podwodniacy szykujcie się, ponieważ nadchodzi Sub Command

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 07:47

Któż z nas, w dzieciństwie nie marzył by stać się w przyszłości kapitanem wielkiej łodzi podwodnej. Z czasem niektórym z nas się odwidziało i przerzucili swe zainteresowania na inne obiekty (o równie krągłych kształtach), a niektórym zamiłowanie do wielkich podwodnych cygar zostało do dziś. I to właśnie oni będą za niedługo mieli powód do radości, ponieważ twórcy popularnego niegdyś symulatora 688(I) Hunter/Killer pracują obecnie nad nową grą - Sub Command.