Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 kwietnia 2001

Electronic Entertainment Expo - nieco nowych szczegółów

Solnica, 7 kwietnia 2001, 15:33

Co prawda do mających odbyć się w połowie maja targów E3 pozostało jeszcze trochę czasu, jednak na sieci powoli zaczynają pojawiać się kolejne, konkretne informacje na ich temat.

Dziecko też człowiek i czasami zagrać musi ...

Solnica, 7 kwietnia 2001, 11:49

Zająć małego brzdąca który dopiero co wyskoczył z pieluch i wszędzie go pełno na dłużej niż 5 minut to trudna sztuka w której może nam pomóc stojący na biurku komputer i druga odsłona gry „Adaś i Pirat Barnaba”.

Dwa nowe, ciekawe dema w dziale Pliki

Solnica, 7 kwietnia 2001, 11:33

W dziale Pliki umieściliśmy dziś dwa nowe dema gier: wyścigów terenowych Offroad i polskiej wersji językowej gry taktycznej Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Najnowszy Patch do Kohan: Immortal Sovereigns

Łosiu, 7 kwietnia 2001, 11:03

Wszyscy, którym spodobała się gra Kohan: Immortal Sovereigns, ale z powodu pewnych błędów i niedociągnięć nie mogą w pełni nacieszyć się rozgrywką niezmiernie ucieszy wiadomość o tym, iż pojawił się najnowszy patch o numerze 1.0.7.

Oficjalna strona Rogue Wars

Łosiu, 7 kwietnia 2001, 09:49

Zespół ReAllis pracujący od pewnego czasu nad swoją najnowszą produkcją, futurystyczną mieszanką akcji i strategii - Rogue Wars, otworzył właśnie jej oficjalną stronę Internetową.

Dodatek do East Front II już do nabycia

Łosiu, 7 kwietnia 2001, 09:15

Jakichś miesiąc temu informowałem was o mającym się niedługo ukazać dodatku do gry strategicznej East Front II, o tytule Fall of the Reich. Dzisiaj informuję o tym, iż został on już wydany.