Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl kwiecień 2001

Faraon i Kleopatra będą uczyć

Fajek, 17 kwietnia 2001, 12:35

Coraz więcej ludzi dostrzega, że niektóre gry (nie wszystkie) niosą ze sobą pewne wartości przydatne w edukacji. Wartości te dostrzegło również Ministerstwo Edukacji Narodowej w grze Faraon i dodatku do niej pod tytułem Kleopatra.

Poradnik do "Cywilizacja 2: Próba Czasu"

Fajek, 10 kwietnia 2001, 12:20

Cywilizacja uchodzi za jedną z najbardziej przełomowych i oryginalnych gier w dziejach. Jest ona jednocześnie grą bardzo trudną, o czym niejeden z graczy mógł się przekonać. Aby pomóc wszystkim którzy grają w tę wspaniałą grę publikujemy poradnik, który mamy nadzieję ułatwi zabawę.

www.supergra.pl - Hired Team

Solnica, 17 kwietnia 2001, 16:25

Pismo SuperGra uruchomiło dziś stronę poświęconą Hired Team, grze akcji (FPS) stworzonej przez rosyjski zespół New Media Generation.

Konkurs na najlepszy scenariusz do serii Age of Empires

Łosiu, 10 kwietnia 2001, 08:52

Firma Ensemble Studios Design rozpoczęła konkurs Heroes of the Ages, celem którego jest stworzenie przez graczy najlepszego scenariusza do gier serii Age of Empires.

Zbuduj swoje Królestwo w mroźnych krainach północy

Sznur, 9 kwietnia 2001, 13:16

Cyberlore Studios wydało dodatek do strategicznej gry Majesty zatytułowany The Northern Expansion. Gra jest symulacją średniowiecznego królestwa w świecie fantasy, gdzie rozwijamy swoje włości zaciągając na służbę wielu bohaterów, różnych ras i specjalności.

Nowy poradnik - The Settlers IV

Solnica, 9 kwietnia 2001, 11:13

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, umieszczonym dziś na naszych stronach poradnikiem. Tym razem jego autor postara się przybliżyć Wam, a tym samym ułatwić korzystanie z wydanej niedawno przez CD Projekt, najnowszej, czwartej z kolei odsłony przygód małych osadników – The Settlers IV.

Kolejny ciekawy konkurs – Evil Island

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:14

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CODA. Tym razem konkurs tematycznie związany jest z nadchodzącym hitem – grą Evil Islands, dzięki której miłośnicy gatunku cRPG i strategii na długi czas zapomną o bożym świecie.

Trophy Bass Fishing 5 - nowy raj dla wędkarzy

Sznur, 24 kwietnia 2001, 13:40

Po wyczerpującej pracy nad grą Tribes 2, zespół Dynamix postanowił odpocząć przy tworzeniu znacznie spokojniejszego tytułu ze sportowej serii Trophy Bass Fishing 5.

Oficjalny dodatek do Zeus: Master of Olympus

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 08:24

Firma Sierra powiadomiła o tym, że już w niedalekiej przyszłości wyda dodatek do gry Zeus: Master of Olympus, której to polska lokalizacja doczekała się rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej jako materiału dydaktycznego do nauki historii na poziomie gimnazjum i szkoły ponadpodstawowej.

Nadciąga Echelon - symulator bojowych samolotów przyszłości

Sznur, 20 kwietnia 2001, 16:09

Buka Entertainment kończy pracę nad swym symulatorem walk futurystycznych maszyn latających, Echelon. Gra utrzymana w klimatach science-fiction pozwoli na prowadzenie szybkich walk w atmosferze planety, rozgrywających się na wielu różnych światach.

Amiga nadal żyje!!!!!

Łosiu, 10 kwietnia 2001, 07:50

Wszyscy ci, którzy do dziś trzymają w szafach tak niegdyś popularną Amigę, mogą ja ponownie ustawić na biurku i porządnie odkurzyć. Wszystko to za sprawą firmy Hyperion Software, która wypuściła na rynek demo Shogo: Mobile Armor Division i zapowiada, że niedługo wyda pełną wersję gry.

Wojownicy “Rune: The Halls of Valhalla”

Łosiu, 9 kwietnia 2001, 08:07

Jeżeli spędzaliście całe godziny przy świetnej grze akcji „Rune”, skończyliście ją i teraz ze zniecierpliwieniem oczekujecie pojawienia się dodatku do niej „Rune: The Halls of Valhalla”, to zapewne zainteresuje was fakt pojawienia się 29 obrazów wojowników, na których się w nim natkniecie.

Black & White wyprzedziło The Sims

Sznur, 13 kwietnia 2001, 14:48

Po czternastu miesiącach pobytu na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier, The Sims zostały nareszcie wyprzedzone przez Black & White, nową grę z Lionhead Studios. Symulacyjne gry Maxis-u, zarówno The Sims jak i najnowszy dodatek The House Party, zajmowały od dłuższego czasu niepodważalnie dwa pierwsze miejsca w popularności u kupujących gry komputerowe.

Darmowy dodatek do Majesty: Northern Expansion

Solnica, 24 kwietnia 2001, 17:23

Cyberlore Studios udostępnił „The Balance of Twilight” – nowy, darmowy dodatek do Majesty: The Northern Expansion.

„Krwawa przygoda” - recenzja Severance: Blade of Darkness

Solnica, 5 kwietnia 2001, 11:23

To nie jest gra dla dzieci!!! Nawet po wyłączeniu bardziej krwawych wstawek to wciąż nie jest gra dla dzieci!!! O czym mówię? Oczywiście o najnowszej produkcji hiszpańskiego zespołu Rebel Act Studios – Severance: Blade of Darkness, której to recenzję znajdziecie od dziś na naszych stronach.

Do wygrania 5 Mega Paków The Sims

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:10

Zapraszamy wspólnie z firmą IM Group do wzięcia udziału w konkursie tematycznie poświęconym właśnie tej firmie gdzie nagrodami jest 5 zestawów składających się z: The Sims + oba oficjalne dodatki: Światowe Życie i Balanga.

Trwają prace nad Fighting Steel Project v3.0

Sznur, 5 kwietnia 2001, 13:42

Naval Warfare Simulations pracuje nad ulepszeniem znanej symulacji wojny morskiej Fighting Steel, która wydana została przez SSI w 1999 roku, wywołując raczej mieszane uczucia. Zespół NWS postanowił więc, za pozwoleniem producenta, wnieść do gry własne poprawki i modyfikacje poprawiające wiele aspektów wojny morskiej w czasie II Wojny Światowej.

Konkurs "The Fallen" rozstrzygnięty!

Fajek, 2 kwietnia 2001, 13:38

Wczoraj zakończył się nasz konkurs sponsorowany przez wydawnictwo CODA, dotyczący gry Star Trek Deep Space Nine: The Fallen.

Amerzone: Testament Odkrywcy - poradnik

Fajek, 19 kwietnia 2001, 15:55

Gra Amerzone: Testament Odkrywcy przeszła w zasadzie bez echa. Sytuacja dość ciekawa, gdyż jest to gra naprawdę interesująca, a przede wszystkim wspaniale zrealizowana pod względem graficznym.

Evil Islands: Curse of the Lost Soul trafia do sprzedaży

Łosiu, 17 kwietnia 2001, 08:26

Długo oczekiwana gra, będąca swego rodzaju połączeniem klasycznego RPG i szeroko rozumianej strategii, Evil Islands: Curse of the Lost Soul właśnie trafiła do sklepów Ameryki.