Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl kwiecień 2001

Faraon i Kleopatra będą uczyć

Fajek, 17 kwietnia 2001, 12:35

Coraz więcej ludzi dostrzega, że niektóre gry (nie wszystkie) niosą ze sobą pewne wartości przydatne w edukacji. Wartości te dostrzegło również Ministerstwo Edukacji Narodowej w grze Faraon i dodatku do niej pod tytułem Kleopatra.

Poradnik do "Cywilizacja 2: Próba Czasu"

Fajek, 10 kwietnia 2001, 12:20

Cywilizacja uchodzi za jedną z najbardziej przełomowych i oryginalnych gier w dziejach. Jest ona jednocześnie grą bardzo trudną, o czym niejeden z graczy mógł się przekonać. Aby pomóc wszystkim którzy grają w tę wspaniałą grę publikujemy poradnik, który mamy nadzieję ułatwi zabawę.

www.supergra.pl - Hired Team

Solnica, 17 kwietnia 2001, 16:25

Pismo SuperGra uruchomiło dziś stronę poświęconą Hired Team, grze akcji (FPS) stworzonej przez rosyjski zespół New Media Generation.

Zbuduj swoje Królestwo w mroźnych krainach północy

Sznur, 9 kwietnia 2001, 13:16

Cyberlore Studios wydało dodatek do strategicznej gry Majesty zatytułowany The Northern Expansion. Gra jest symulacją średniowiecznego królestwa w świecie fantasy, gdzie rozwijamy swoje włości zaciągając na służbę wielu bohaterów, różnych ras i specjalności.

Konkurs na najlepszy scenariusz do serii Age of Empires

Łosiu, 10 kwietnia 2001, 08:52

Firma Ensemble Studios Design rozpoczęła konkurs Heroes of the Ages, celem którego jest stworzenie przez graczy najlepszego scenariusza do gier serii Age of Empires.

Nowy poradnik - The Settlers IV

Solnica, 9 kwietnia 2001, 11:13

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, umieszczonym dziś na naszych stronach poradnikiem. Tym razem jego autor postara się przybliżyć Wam, a tym samym ułatwić korzystanie z wydanej niedawno przez CD Projekt, najnowszej, czwartej z kolei odsłony przygód małych osadników – The Settlers IV.

Kolejny ciekawy konkurs – Evil Island

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:14

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CODA. Tym razem konkurs tematycznie związany jest z nadchodzącym hitem – grą Evil Islands, dzięki której miłośnicy gatunku cRPG i strategii na długi czas zapomną o bożym świecie.

Trophy Bass Fishing 5 - nowy raj dla wędkarzy

Sznur, 24 kwietnia 2001, 13:40

Po wyczerpującej pracy nad grą Tribes 2, zespół Dynamix postanowił odpocząć przy tworzeniu znacznie spokojniejszego tytułu ze sportowej serii Trophy Bass Fishing 5.

Oficjalny dodatek do Zeus: Master of Olympus

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 08:24

Firma Sierra powiadomiła o tym, że już w niedalekiej przyszłości wyda dodatek do gry Zeus: Master of Olympus, której to polska lokalizacja doczekała się rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej jako materiału dydaktycznego do nauki historii na poziomie gimnazjum i szkoły ponadpodstawowej.

Nadciąga Echelon - symulator bojowych samolotów przyszłości

Sznur, 20 kwietnia 2001, 16:09

Buka Entertainment kończy pracę nad swym symulatorem walk futurystycznych maszyn latających, Echelon. Gra utrzymana w klimatach science-fiction pozwoli na prowadzenie szybkich walk w atmosferze planety, rozgrywających się na wielu różnych światach.

Amiga nadal żyje!!!!!

Łosiu, 10 kwietnia 2001, 07:50

Wszyscy ci, którzy do dziś trzymają w szafach tak niegdyś popularną Amigę, mogą ja ponownie ustawić na biurku i porządnie odkurzyć. Wszystko to za sprawą firmy Hyperion Software, która wypuściła na rynek demo Shogo: Mobile Armor Division i zapowiada, że niedługo wyda pełną wersję gry.

Black & White wyprzedziło The Sims

Sznur, 13 kwietnia 2001, 14:48

Po czternastu miesiącach pobytu na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier, The Sims zostały nareszcie wyprzedzone przez Black & White, nową grę z Lionhead Studios. Symulacyjne gry Maxis-u, zarówno The Sims jak i najnowszy dodatek The House Party, zajmowały od dłuższego czasu niepodważalnie dwa pierwsze miejsca w popularności u kupujących gry komputerowe.

Wojownicy “Rune: The Halls of Valhalla”

Łosiu, 9 kwietnia 2001, 08:07

Jeżeli spędzaliście całe godziny przy świetnej grze akcji „Rune”, skończyliście ją i teraz ze zniecierpliwieniem oczekujecie pojawienia się dodatku do niej „Rune: The Halls of Valhalla”, to zapewne zainteresuje was fakt pojawienia się 29 obrazów wojowników, na których się w nim natkniecie.

„Krwawa przygoda” - recenzja Severance: Blade of Darkness

Solnica, 5 kwietnia 2001, 11:23

To nie jest gra dla dzieci!!! Nawet po wyłączeniu bardziej krwawych wstawek to wciąż nie jest gra dla dzieci!!! O czym mówię? Oczywiście o najnowszej produkcji hiszpańskiego zespołu Rebel Act Studios – Severance: Blade of Darkness, której to recenzję znajdziecie od dziś na naszych stronach.

Darmowy dodatek do Majesty: Northern Expansion

Solnica, 24 kwietnia 2001, 17:23

Cyberlore Studios udostępnił „The Balance of Twilight” – nowy, darmowy dodatek do Majesty: The Northern Expansion.

Trwają prace nad Fighting Steel Project v3.0

Sznur, 5 kwietnia 2001, 13:42

Naval Warfare Simulations pracuje nad ulepszeniem znanej symulacji wojny morskiej Fighting Steel, która wydana została przez SSI w 1999 roku, wywołując raczej mieszane uczucia. Zespół NWS postanowił więc, za pozwoleniem producenta, wnieść do gry własne poprawki i modyfikacje poprawiające wiele aspektów wojny morskiej w czasie II Wojny Światowej.

Do wygrania 5 Mega Paków The Sims

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:10

Zapraszamy wspólnie z firmą IM Group do wzięcia udziału w konkursie tematycznie poświęconym właśnie tej firmie gdzie nagrodami jest 5 zestawów składających się z: The Sims + oba oficjalne dodatki: Światowe Życie i Balanga.

Konkurs "The Fallen" rozstrzygnięty!

Fajek, 2 kwietnia 2001, 13:38

Wczoraj zakończył się nasz konkurs sponsorowany przez wydawnictwo CODA, dotyczący gry Star Trek Deep Space Nine: The Fallen.

Amerzone: Testament Odkrywcy - poradnik

Fajek, 19 kwietnia 2001, 15:55

Gra Amerzone: Testament Odkrywcy przeszła w zasadzie bez echa. Sytuacja dość ciekawa, gdyż jest to gra naprawdę interesująca, a przede wszystkim wspaniale zrealizowana pod względem graficznym.

Evil Islands: Curse of the Lost Soul trafia do sprzedaży

Łosiu, 17 kwietnia 2001, 08:26

Długo oczekiwana gra, będąca swego rodzaju połączeniem klasycznego RPG i szeroko rozumianej strategii, Evil Islands: Curse of the Lost Soul właśnie trafiła do sklepów Ameryki.