Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2001, 13:42

autor: Sznur

Trwają prace nad Fighting Steel Project v3.0

Naval Warfare Simulations pracuje nad ulepszeniem znanej symulacji wojny morskiej Fighting Steel, która wydana została przez SSI w 1999 roku, wywołując raczej mieszane uczucia. Zespół NWS postanowił więc, za pozwoleniem producenta, wnieść do gry własne poprawki i modyfikacje poprawiające wiele aspektów wojny morskiej w czasie II Wojny Światowej.

Naval Warfare Simulations pracuje nad ulepszeniem znanej symulacji wojny morskiej Fighting Steel, która wydana została przez SSI w 1999 roku, wywołując raczej mieszane uczucia. Zespół NWS postanowił więc, za pozwoleniem producenta, wnieść do gry własne poprawki i modyfikacje poprawiające wiele aspektów wojny morskiej w czasie II Wojny Światowej. Dzięki Fighting Steel Project v3.0 dostaniemy całkowicie zmieniony system walki o bardzo wysokim stopniu szczegółowości, wykorzystujący m.in. wektory matematyczne i zasady mechaniki.

Całkowicie przeprogramowane zostało uzbrojenie, dzięki czemu skuteczność i zasięg dział okrętowych znacznie zbliżył się do rzeczywistości. FSP v3.0 jest aktualnie w fazie testów, podczas których sprawdzane są wszelkie aspekty bitew morskich, głownie działania uzbrojenia, jego zbalansowania i mechanika walki. Zapowiada się więc doskonały symulator dla wszystkich miłośników walk na morzach i oceanach.

Aktualnie ze strony Naval Warfare Simulations można ściągnąć FSP w wersji 2.1.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.