Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 kwietnia 2001

Tomb Raider Movie - nowy trailer

Solnica, 4 kwietnia 2001, 19:48

Pojawił się nowy trailer mającego trafić już wkrótce na ekrany kin filmu o przygodach znanej z ekranów komputerów, sympatycznej pani archeolog – Lary Croft.

Ballistics - gra która pokaże na co stać GeForce3?

Fajek, 4 kwietnia 2001, 17:59

nVidia stara się promować swój najnowszy produkt, układ GeForce 3 na wszelkie możliwe sposoby. Jednym z tych sposobów jest promowanie gier które w pełni wykorzystają ową kość.

,,Z: Steel Soldiers'' juz wkrótce!

Michał Bobrowski, 4 kwietnia 2001, 15:57

Jak poinformowała nas firma Licomp Empik Multimedia, gra ,,Z: Steel Soldiers'' w Polsce ukaże się już w maju. Jest to sequel popularnego RTS pod tytułem ,,Z'', którego produkcją zajmuje się grupa Bitmap Brothers i EON Digital Entertainment. Co ważne, zapewne ku uciesze rzesz fanów poprzedniej części, zostanie on wydany w pełnej polskiej wersji językowej.

Beeeee, beeeee ...

Fajek, 4 kwietnia 2001, 14:52

Co to jest owca każdy wie. Ale nie każdy wie co można z nimi robić i jak się nimi opiekować. Aby uzupełnić ten niewątpliwie poważny ubytek wiedzy proponuje zagrać w grę Sheep. Ale najpierw ...

Nowe gry z JoWood Productions

Sznur, 4 kwietnia 2001, 14:44

Niemiecki wydawca JoWood, który niedawno podpisał umowę z CD Projekt, przedstawił dwa kolejne tytuły gier, mające wkrótce ukazać się ich nakładem. Będą to wyścigi Rally Throphy, nad którymi pracuje zespół Bugbear Entertainment, oraz bardzo ciekawie zapowiadający się cRPG, Gorasul: Legacy of the Dragon z firmy Silver Style.

Czas na zakupy, nowe gry z IM Group

Solnica, 4 kwietnia 2001, 13:49

W przyszły poniedziałek (9 kwietnia) do sklepów trafią dwa nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą ta Clive Barker’s Undying i The Sims: Balanga.

Nowe informacje o Soldier of Fortune 2

Sznur, 4 kwietnia 2001, 13:37

Raven Software ujawniło nowe szczegóły na temat sequela bardzo popularnej gry akcji FPP Soldier of Fortune. Druga część wykonana będzie na engine Quake III wykorzystującym poprawioną wersję technologii GHOUL II.

Zapowiedź Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 4 kwietnia 2001, 12:55

Dziś mamy dla Was zapowiedź kolejnej po „America” gry strategicznej, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie – „Desperados: Wanted Dead or Alive”.

Problemy z Tribes 2

Fajek, 4 kwietnia 2001, 12:53

Ludzie zza oceanu już od 29 marca mogą się cieszyć z grania w Tribes 2. Jednak czy na pewno cieszyć?

Beta Test Tropico

Łosiu, 4 kwietnia 2001, 12:41

Baczność!! Wszyscy chętni do stania się dyktatorem, w szeregu zbiórka! Tak, dobrze słyszycie, ponieważ wszystkich amatorów władzy absolutnej zapraszamy do przeczytania beta testu Tropico, nawiasem mówiąc pierwszego umieszczonego na naszej stronie.

Procesory Intela w technologii 0.13um

Fajek, 4 kwietnia 2001, 11:53

Intel oficjalnie poinformował, że produkuje już „wafle” do swoich procesorów w technologii 0.13mm. Jednak samych procesorów możemy spodziewać się nie wcześniej niż za kilka miesięcy.

"Skała" zagra Duke'a

Fajek, 4 kwietnia 2001, 09:44

Duke Nukem Forever, gra która niejednemu z nas spędza sen z powiek, doczeka się (wiele na to wskazuje) swojej adaptacji filmowej.

„Przyczajony tygrys, ukryty smok” - będzie gra

Solnica, 4 kwietnia 2001, 09:37

Film „Przyczajony tygrys, ukryty smok” odniósł sukces kasowy i nie tylko (otrzymał 4 oskary) na całym Świecie, trudno się więc dziwić, iż postanowiono wykorzystać ten fakt i stworzyć opartą na nim grę komputerową.

Największa darmowa akcja promocyjna w historii

Łosiu, 4 kwietnia 2001, 08:22

Już wkrótce firma Disney Interactive rozpocznie największą darmową akcję promocyjną jaką widziały oczy graczy na całym świecie, a jej celem będzie introdukcja najnowszego filmu Disney’a - Atlantis: The Lost Empire.

Fajny!!! Prawie Darmowy!!! Sieciowy!!! cRPG

Łosiu, 4 kwietnia 2001, 07:37

W świetle wiadomości, którą dzisiaj w poniższym tekście wam przedstawię mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić , że nareszcie będziemy mogli zagrać w Fajny!!! Prawie Darmowy!!! Sieciowy!!! cRPG.