Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 4 kwietnia 2001, 12:55

autor: Solnica

Zapowiedź Desperados: Wanted Dead or Alive

Dziś mamy dla Was zapowiedź kolejnej po „America” gry strategicznej, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie – „Desperados: Wanted Dead or Alive”.

Dziś mamy dla Was zapowiedź kolejnej po „America” gry strategicznej, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie – „Desperados: Wanted Dead or Alive”.

„Ledwo skończyłem pisać o grze America, a tu pojawia się następny program, którego akcja toczy się w czasach kiedy na Dzikim, Dzikim Zachodzie walczyli baaardzo dzicy ludzie. Ale Desperados: Wanted Dead or Alive jest grą, która poza miejscem przygody nie ma z Americą nic wspólnego. Jeżeli zastanawiać się do jakiego gatunku należy Desperados, to można ją zaklasyfikować do gier strategicznych, ale podobnych do słynnej Commandos. A więc będziemy tu mieć do czynienia z zespołem bohaterów, którzy muszą wykonać szereg zadań w obliczu przytłaczającej przewagi wroga. A co za tym idzie nie mogą się rzucić na przeciwników z chóralnym okrzykiem triumfu na ustach, lecz muszą postępować właśnie jak komandosi. Zabijać i przemieszczać się sprawnie oraz cicho, wykorzystując do maksimum wszystkie specjalne umiejętności.” – Kacper Kieja

Ja osobiście uważam, iż Desperados ma wszystkie predyspozycje do tego aby stać się prawdziwym przebojem, a dla wszystkich fanów Commandos’ów jest to pozycja wręcz obowiązkowa (zwłaszcza że premiera Commandos 2 jest wciąż przesuwana na coraz to dalsze terminy).

Zapowiedź: Desperados: Wanted Dead or Alive