Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 kwietnia 2001

Kobiety - czy grają w gry ?

Solnica, 8 kwietnia 2001, 15:32

IDSA (Interactive Digital Software Association) opublikował ostatnio raport w którym przedstawiony został szereg interesujących szczegółów na temat szeroko rozumianej rozrywki komputerowej. Dotyczą one co prawda społeczeństwa amerykańskiego jednak i tak są niezwykle ciekawe.

Waterloo: Napoleon's Last Battle - Demo

Solnica, 8 kwietnia 2001, 15:00

W roku 1815 Napoleon, przez wielu uważany za największego stratega czasów nowożytnych po przymusowym pobycie na wyspie Elbie powrócił do swego kraju - Francji by objąć należącą mu się władzę. Nauczony swymi błędami popełnionymi podczas swej (chybionej) kampanii przeciwko Rosji, znowu zaczął militarnie umacniać pozycje swego kraju. Jak wiadomo od razu po przeciwnej stronie barykady stanęli jego najzacieklejsi wrogowie Anglia, Prusy i Austria. Ich wojska po wielu mniejszych bitwach ostatecznie spotkały się pod Waterloo by stoczyć ze sobą, największą i ostateczną bitwę wielkiego wodza.

Recenzja „Rycerze Króla Artura: Pochodzenie Excalibura”

Solnica, 8 kwietnia 2001, 14:45

Kiedy zmęczą Was problemy dnia codziennego i nabierzecie ochoty, by przenieść się w czasy, kiedy najważniejszą wartością był honor i twarde reguły kodeksu rycerskiego, a poświęcenie życia w obronie królestwa i swojego władcy najwyższą wartością, wystarczy, iż uruchomicie “Rycerzy Króla Artura”, a wnet znajdzicie się w świecie rycerzy i barbarzyńców, królów i ich dam dworu, magów i wróżek, czyli w świecie średniowiecznej Brytanii.

Czarno białego szaleństwa ciąg dalszy

Łosiu, 8 kwietnia 2001, 13:31

Będących pod niesamowicie silnie uzależniającym wpływem najnowszej gry Peter’a Molyneux’a Black and White niezmiernie ucieszy wiadomość o tym, iż do grupy istniejących już chowańców dołączył kolejny.

Garść szczegółów o Alcatraz, nadchodzącej grze firmy Philos Laboratories

Łosiu, 8 kwietnia 2001, 12:46

O słynnym więzieniu Alcatraz słyszeli chyba wszyscy ludzie na całym świecie. Wielokrotnie było ono tematem wielkich Hollywoodzkich produkcji filmowych, a już niedługo dzięki firmie Philos Laboratories stanie się tematem gry Alcatraz. Dzisiaj za sprawą wywiadu przeprowadzonego przez serwis GameSpot z autorami gry możemy dowiedzieć się kilku ciekawych szczegółów dotyczących tej produkcji oraz o historii firmy.

Wydanie Air Command 3.0 nieznacznie opóźnione

Łosiu, 8 kwietnia 2001, 06:30

Znany zachodni wydawca, Shrapnel Games zawiadomił o tym, iż wydanie nachodzącej strategii traktującej o kontroli ruchu powietrznego Air Command 3.0 zostało nieznacznie opóźnione w czasie i obecnie planowane jest na 12 kwietnia bieżącego roku.